Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy fiú kapcsolatot szeretne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiú kapcsolatot szeretne velem, de én tőle csak szexet akarok, nem járnék vele. Ezt hogy közöljem vele? Benne lenne így is a dologban vagy vérig sértődne?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 13. 18:56
 1/8 anonim ***** válasza:

és ezt egy lány írja .

PONT.

2015. ápr. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tuti benne lenne :Dd
2015. ápr. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
20%
Hát ez eleg fura helyzet :/,irj es segíthetek :)
2015. ápr. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ha nincs senkije és nem vagy csúnya, nem fogja visszautasítani...

Amúgy pont így közöld vele ahogy nekünk.

2015. ápr. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem kell kiakadna,a lányok ugyanúgy vágynak ilyesmi,egyébként nem csinálnánk..
2015. ápr. 13. 18:59
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha szerelmes beléd, biztosan bántaná a dolog, de szerintem még akkor is belemenne.
2015. ápr. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem pont az exem csinált hasonlót , h felkínálta magát mert senkie sincs h ha benne lennék szeretne lefeküdni velem...... jó ideje szingli vagyok de megmondtam neki h ez nem így megy nem egy húsdarab vagyok h ha nincs ló jó a szamár is és h van bizony még olyan h tartás és büszkeség....
2015. ápr. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem erről van szó.Nem azért mert senki nincs és nem azért,mert tárgynak gondolnám,hanem egyszerűen ilyesfajta vonzalmat érzek iránta,de nem szeretnék tőle egy kapcsolatot.Viszont ha ezt egy fiú írta volna ki,akkor kb. tapsolna neki mindenki.Meg még olyan sem fordult elő,hogy valakik nem úgy szexeltek,hogy nem voltak együtt...
2015. ápr. 19. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!