Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak ha a szüleim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a szüleim állandóan piszkálnak, mert nincs párkapcsolatom?

Figyelt kérdés
A szüleim állandóan azt mondják nézd meg xy-t még neki s van párkapcsolata csak én vagyok ilyen szerencsétlen hogy nincs. Anyám azt mondja hogy szégyelli másoknak azt mondani hogy nincs senkim, mert a munkatársai gyerekeinek is van valakijük. Én nem a korábbi kérdető vagyok, de én is aspergeres vagyok. Voltak nem komoly kapcsolataim fiúkkal, de csak csók történt semmi több. Mondjuk engem is idegesít hogy ilyen vagyok.
2015. júl. 5. 13:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
18%
Mond nekik, hogy segítsenek találni valakit :D én ezt szoktam!
2015. júl. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
37%
Talán ne a betegségedre hívatkozz ,és megtalálhatod azt aki szeretne
2015. júl. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 RRR ***** válasza:
37%

talán világosítsd fel őket,hogy ez a te életed,a te érzelmed

nem szeretnél egy felszínes kapcsolatot

nem azért lenne,mert másnak már van

2015. júl. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
62%

Semmit ,ne foglalkozz vele ,attól nem lesz jobb ,hogy belerohansz egy rossz párkapcsolatba.

a Legjobb az lesz ,hogy ha majd találsz egy rendes fiút és bemutatod nekik ,hogy tessék erre "vártam".

Amúgy tőlem már lassan két éve hozzák föl időközönként azt a kérdést ,hogy meleg vagyok-e ,mert 20 évesen nem volt még barátnőm és mindenki azzal jön ,hogy óóóó bezzeg az ő idejében már a fél városon keresztül ment.

Én most ezért nem fogom erőltetni a dolgot ,mert xy gondol valamit.

majd ha eljön az ideje akkor lesz kapcsolatom.

Amúgy szerintem nem sok közük van hozzá ,hisz ez már magánélet.

2015. júl. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát jó csak az Aspergerem miatt nehezebb az ismerkedés illetve egy párkapcsolat megtartása.
2015. júl. 5. 13:37
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Mert komoly lány vagy,és sok minden határól téged gondolom,biztos akarsz lenni benne 100%-osan ki legyen az első
2015. júl. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2015. júl. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
60%
Mondd meg neki, hogy hazudjon valamit a kollégáknak. Lehetőleg konzekvensen. Mit kell turkálni más magánéletében? Ha nem szülsz gyereket 25 éves korodra, már nem is tekintenek rád emberként?
2015. júl. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Mi az az asperger?
2015. júl. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én tudom mi a baj,nem vagy nyitott,menj apácának
2015. júl. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!