Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » állandóan tönkre akarják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

állandóan tönkre akarják tenni a párkapcsolatom, mit tudok ellene tenni?

Figyelt kérdés
szinte nem telik úgy el hónap hogy ne kavarjanak be a kapcsolatomba :( A barátomnak meg nekem is írkálnak lányok hogy szétszakítsanak és egyre durvábbakat :@ :( a mai napon már azt találta ki egy lány hogy a páromtól 3 HETES terhes?! nahát ez a csaj biztos hiányzott biosz óráról -.-" és ami még a legrosszabb facebookra kirakott egy pozítív terheségi tesztet és egy ultrahangot :@ a párom nevével hogy tőle van a gyerek :@ itt megint látszik rajta hogy hiányzott az óráról...

2012. júl. 12. 20:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi okuk van erre?
2012. júl. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
már bocs, de aki egyáltalán ilyen emberekkel beszélőviszonyban van, az is sokatmondó
2012. júl. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem tudom hogy miért csináljál legutoljára majdnem egy lány kavarása miatt szakított velem :(
2012. júl. 12. 20:55
 4/9 A kérdező kommentje:
a párom ismerősei az eleinte még beszélgetnek aztán ilyen hülyeségekkel traktáják utána meg rám írnak hogy hagyam ott a pasimat mert ő gyerekes apa én ilyennekkel kezdek ki stb. már ezt lassan nem lehet elviselni :(
2012. júl. 12. 21:00
 5/9 anonim ***** válasza:
mert a palid a Don Juan :D
2012. júl. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
az lehet utolsó :) van mit letenie az "asztalra" :D
2012. júl. 12. 21:05
 7/9 anonim ***** válasza:
A barátoddal beszéljétek meg ezeket, és ne higgyetek a többi embernek, csak bízzatok egymásban. Ezeket az elmebetegeket meg tiltsátok le mindenhonnan, ne tudjanak elérni titeket sehol se.
2012. júl. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
már megtettük a letiltásokat csak kitudja milyen bolond nő bukkan fel :@ de ha eddig nem tudtak szétválasztani szerintem ezzek után se fognak vagyis remélem :)
2012. júl. 14. 09:31
 9/9 anonim ***** válasza:
What if I told you , you can block them ? (mi lenne , ha elmondanam , hogy le lehett blokkolni ! = nem tunak megkapni , automatikusan nem tudnak bejelolni se ismerosnek se kepekhez ! )
2012. júl. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!