Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiként csak én érzem úgy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként csak én érzem úgy, hogy ismerkedés alatt nem fontos minden áldott nap egymás nyakán lógnunk? 31/F

Figyelt kérdés

Mivel évek óta egyedülálló vagyok, a nehezebb időszakjaimat is egymagam vészeltem át, egymagam oldottam meg a gondjaimat. Akkoriban, évekkel ezelőtt leírhatatlanul vágytam egy nőre, akivel jóban-rosszban együtt teljesíthettük volna az élet rögös útját, de vagy beletapostak a földbe, vagy elriasztottam őket a ragaszkodásommal, úgyhogy nekem a párkapcsolat totálisan kimaradt az életemből.


Aztán idővel beleszoktam az egyedüllétbe, és amikor ismerkedek is, akkor sem igénylem a mindennapos találkozásokat, pedig több lány is felkeltette az érdeklődésemet az elmúlt időkben, de nekem nagyon sok az életembe hirtelen bekerült partner jelenléte, akivel gyakorlatilag meg kell osztanom a mindennapjaimat egyik napról a másikra.


Hiába rokonszenves, hiába tetszik, hiába néz ki jól, hiába intelligens, hiába keres engem, hiába látom, hogy érdeklődik, nekem ez baromi sok. Találkozunk, oké. Nagyszerű volt, 2-3 nap múlva majd megismételhetjük, de NEM minden nap. Sokan emiatt neheztelnek is rám, mert szerintük nem veszem őket komolyan, holott erről szó sincs. Csupán ez nekem nem megy egyről a kettőre, hogy csakúgy alkalmazkodjak egyik életmódból a másikba. Aztán végül valahogy mind elmaradnak idővel.


Egyébként sok nő miért hiszi azt, hogy egy sok éve egyedülálló férfinak teljesen mindegy már, csak valaki összejöhessen vele? Például jómagam sokszor még inkább jobban kívánom a magányt a hobbijaimmal, otthoni tevékenységeimmel, mint egy amúgy végtelenül szimpatikus nő jelenlétét. Nem fontosabbak, dehogy fontosabbak ezek a teendők számomra, csak az életem részét képezik, és ugyanúgy képeznék egy párkapcsolatban is, mert egy párkapcsolat szerintem nem arról szól, hogy sziámi ikerpárként összenőve mindig együtt vagyunk.


De ugye persze biztos egy magányos farkas, egy nőgyűlölő, arrogáns pszichopata vagyok, hogy így fogom fel, s emiatt nincs senkim...


2015. júl. 6. 14:08
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem maradj agg legény... a 30-as nők, főleg azok akiknek nincs babája, már leginkább családra vágynak, ami 0-24 óra... te ezt nem tudod megadni, mert nem is akarod... a legtöbb nő 30-on túl fél gyereket vállalni a kockázatok miatt ezért szeretnének minél előbb valakit maguk mellé aki mellettük marad és társuk lesz a nehézségekben... ha te leginkább csak magaddal vagy elfoglalva és ez neked így jó, akkor ne ismerkedj.. húzódj vissza és légy magányos farkas vagy válassz nyílt kapcsolatot, ott nincsenek ilyen szintű kötöttségek, vagy ott vannak a prostik.. egy éjszakára, de akár többre őket is megkaphatod.. persze csak ötlet mindez, ne értsd félre, nem bántásként írtam
2015. júl. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Egyrészrol megertem, mert annyi egyedullet utan nehez valakit megint megszokni.

En nokent hasonlo helyzetben vagyok, szeretem a szabadsagerzetemet.


Viszont, ha tenyleg ismerkedni akarok valakivel, akkor nem csak 2-3 naponta akarok vele beszelni. Ha nagyon tetszik valaki, akkor termeszetesnek kellene lennie, hogy keresem, hogy minden nap eszembe jut.


Lehet ez a ferfiaknal van mashogy, de en nokent ezt igenylem. De csak akkor, ha tenyleg nagyon tetszik az illeto. Utalom, ha nyomul valaki es ram akaszkodik.


Szerintem csak meg kell talalnod a megfelelo illetot, akinek hasonlo igenyei vannak, mint neked.

2015. júl. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem 2-3 naponként találkozni teljesen rendben van. Az ismerkedés elején egy idegenért nem fogja senki eldobni az addigi életét. Vagy várjunk csak... de, el fogja akinek nem is volt korábban semmi élete...
2015. júl. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

2-es vagyok,


meg annyit, hogy en sem ugy gondoltam, hogy minden nap talalkozni kell, de egy telefon vagy uzenet belefer.

2015. júl. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más a tempója, szerintem nincs ebben semmi különös.
2015. júl. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lányként (20) úgy gondolom, hogy nem kell minden egyes nap találkozni, hiszen nem szűnik meg minden, nem korlátozódik az életünk csak a másikra, főleg, ha még nem is vagyunk együtt. Bőven elég heti 2-3 alkalom, viszont egy rövid üzenetváltás vagy pár szó telefonon minden nap jól esne első randi után, ha lesz még folytatás.
2015. júl. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Típus kérdése. Én az a rajongó típus vagyok, szerencsére pasiban is sikerült megtalálnom azt a partnert, aki hasonló. Az elején persze oké a 2-3 naponta találkozás, de pár hét után már kevés kezd lenni. Nekem 0-24ben kell a pasim. Egyébként 2-3 naponta elég a szex? :D (Persze ez is típus kérdése.) Én az 5. éven túl is nehezen bírom, ha 3 napig nincs semmi a pasimmal...
2015. júl. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

típus kérdése az tény, én bírnám sokáig szex nélkül, ha tudnám, h majd lesz egy szuper a szerelmemmel. :)

írni legalább tényleg kell napi szinten, abba meg a kérdező se hal bele sztem. :) amúgy én se voltam az a mindig csajom van, de akit szerettem, azzal szerettem együtt csinálni mindent, minél többször, szóval ez nem ettől függ.

2015. júl. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Itt nem a kapcsolatról van szó, hanem az ismerkedésről. Ott nálam legalábbis még nincs szex.

20l voltam megint

2015. júl. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!