Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A kigyúrt, izmos test egyenes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kigyúrt, izmos test egyenes út a csinos, szép barátnőhöz? Aki nem egy izmos alkat, annak nem is lehet?

Figyelt kérdés

Ezt egy testépítős blogon olvastam (hobbi szinten én is edzek, de nem vagyok nagy szám, nem e körül forog az életem.)


"Kinek ismerős?


Megszületik a vágy. (Megnézel egy Schwarzenegger vagy most már inkább egy Dwayne Johnson filmet...)


Kitalálod. (Veszel egy Expandert...)


Nekiállsz. (Inkább átmész a haverodékhoz, akik nemrég beszereztek egy Home Gym 2000 gépet...)


Csinálod. (Végre lemész egy edzőterembe...)


Csinálod rendesen. (Most már a kajára és a különböző tápanyagok bevitelére is odafigyelsz)


Kigúnyolnak. (“-Már megint ugyanazt eszed? Ma sem jössz este sörözni, megint regenerálódsz?"


Kinevetnek. (Ismét műanyag dobozokból eszel? Miért nem rendelsz egy jó pizzát, vagy eszel egy jó pörköltet?...)


Ellátnak “okos” tanácsokkal! (Ne szedj kreatint, meg ne igyál fehérjét, mert beteg leszel tőlük...)


Tiltanak. (Anyádék, amikor megtalálják a bezacskózott vitamin pakkodat a kabátzsebedben....)


Kiközösítenek. (Amikor már a 3. bulit mondod le a haveroknál abban a hónapban...)


Mutogatnak. (Rád, amikor már látszik 1-2 ér a karodon...)


Piszkálnak. (A Disco-ban a 2 hete MMA-zni járó srácok...)


Megjegyzéseket tesznek rád. (Amikor a sulid vagy a munkahelyed orvosi vizsgálatán ledobod a pólód, és meglát a sokat tanult nyugdíjas nővérke...)


Irigyek! (Amikor a csinos és szintén sportos barátnőddel végig sétálsz az utcán!...)"


2015. júl. 7. 19:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
60%
Csak a test nem elég, én nem értem vele semmit, hiába vagyok sportos, izmos, ami a nőknek is tetszik, szóval nem azaz agyongyúrt, sajnos a fejemet nem tudom lecserélni és az a gond.
2015. júl. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
71%

Ha nem is egyenes ut, de az egyik lepcsofok mindenkeppen.

Barmit is hazudnak neked ebnek az ellenkezojerol

2015. júl. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
69%

Nem tudom, milyen körökben mozogsz, de a leírásod alapján te a felszínes szoliszökevény életre vágysz.

Nézz körül az egyetemeken, értelmiségi,művész körökben, sok szép lány jár átlagos fiúkkal, sokuknak egyenesen visszataszító egy kigyúrt metroszexuális fiú.

2015. júl. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
56%
nem egyenes út, és függ az ember ízlésétől is, de szerintem egy sportos, csinos lány joggal várhatja el a partnerétől hogy ő is sportos legyen és izmos. inkább úgy mondanám hogy több esélyed van az ilyeneknél ha te is jól nézel ki
2015. júl. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
55%
Egy szépen kidolgozott,nem szétgyúrt test mindenképpen vonzó látvány a női szemnek,és előny is.Persze nem mindenkinek jön be száz százalékig,de nőként mondom,hogy növeli az esélyeidet.Nekem például maximálisan tetszik,mondjuk csak egyvalakin.
2015. júl. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
24%
Bizony-bizony,sajnos ez így van.És a genetika is közbeszól sokszor,ráadásul az élet is közbeszól...
2015. júl. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
47%

A sportos test vonzó tud lenni, ez nem kérdés. Fontos, hogy az ember edze a testét, mert az meghozza eredményt: az ember kiegyensúlyozottabb, magabiztosabb lesz, az önbizalomra pozitív hatással van.


Ne azért edz, mert szép barátnőt akarsz, hanem, hogy jól érezd magad a testedben.


Több, mint 10 éve kondizok, meglátszik, hogy izmos vagyok, de nem jött össze barátnő. Nem tetszettem a lányoknak.


Ha végigmegyek az utcán inkább magas, jóképű férfiakat látok csinos lányokkal, szóval szerintem a jóképűség az egyenes út oda. Nem vagyok se magas, se jóképű.


30F

2015. júl. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
42%
Egy fullos sportkocsival és egy valagnyi pénzzel is el tudod érni ugyanezt, hidd el
2015. júl. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
66%
Előny lehet a sportos test, de csak és kizárólag ezért jó eséllyel nem lesz barátnőd. Inkább arról van szó, hogy a sport megtanít küzdeni, elviselni a kudarcokat, önbizalmat és tartást ad és ez a csajozásban is rengeteget segít.
2015. júl. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
29%
a férfiak jobban értékelik, mint a nők, de kétségkívül önbizalmat ad, ezért jobb esélyekkel tudsz párosodni
2015. júl. 8. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!