Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A kigyúrt, izmos test egyenes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kigyúrt, izmos test egyenes út a csinos, szép barátnőhöz? Aki nem egy izmos alkat, annak nem is lehet?

Figyelt kérdés

Ezt egy testépítős blogon olvastam (hobbi szinten én is edzek, de nem vagyok nagy szám, nem e körül forog az életem.)


"Kinek ismerős?


Megszületik a vágy. (Megnézel egy Schwarzenegger vagy most már inkább egy Dwayne Johnson filmet...)


Kitalálod. (Veszel egy Expandert...)


Nekiállsz. (Inkább átmész a haverodékhoz, akik nemrég beszereztek egy Home Gym 2000 gépet...)


Csinálod. (Végre lemész egy edzőterembe...)


Csinálod rendesen. (Most már a kajára és a különböző tápanyagok bevitelére is odafigyelsz)


Kigúnyolnak. (“-Már megint ugyanazt eszed? Ma sem jössz este sörözni, megint regenerálódsz?"


Kinevetnek. (Ismét műanyag dobozokból eszel? Miért nem rendelsz egy jó pizzát, vagy eszel egy jó pörköltet?...)


Ellátnak “okos” tanácsokkal! (Ne szedj kreatint, meg ne igyál fehérjét, mert beteg leszel tőlük...)


Tiltanak. (Anyádék, amikor megtalálják a bezacskózott vitamin pakkodat a kabátzsebedben....)


Kiközösítenek. (Amikor már a 3. bulit mondod le a haveroknál abban a hónapban...)


Mutogatnak. (Rád, amikor már látszik 1-2 ér a karodon...)


Piszkálnak. (A Disco-ban a 2 hete MMA-zni járó srácok...)


Megjegyzéseket tesznek rád. (Amikor a sulid vagy a munkahelyed orvosi vizsgálatán ledobod a pólód, és meglát a sokat tanult nyugdíjas nővérke...)


Irigyek! (Amikor a csinos és szintén sportos barátnőddel végig sétálsz az utcán!...)"


2015. júl. 7. 19:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
58%

Sikeresebb "csajozásért" gyúrni? Ne már!


Gyúrjanak a sportolók (akik magukért nem pedig a nők véleménye miatt gyúrnak) és a kisebbségi komplexusos emberek.

2015. júl. 8. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
58%
Magadért csináld. A szöveg meg ostoba leegyszerűsített reklám, a fele se igaz, plusz már bocs ha nálad az a cél és ehyetlen szempont, hogy csinos barátnőd legyen hatalmasat fogsz csalódni. A nő is ember nem csak egy külső.
2015. júl. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
58%

Igen számít, de ez csak egy nagy szelete az egésznek. Nyilván számít mellette a fellépés, magabiztosság, önbizalom, magasság, duma, jóképűség, anyagi háttér, humorérzék és hasonlók.

De fontos hogy ezekből nem kell mindenből a maximumot nyújtani, csak mégis minél többől törekedni a minél jobbra. Nyilván minél izmosabb vagy annál több nőnek tetszel, annál könnyebb csajozni, de a többi előbb leírt tulajdonságra is "gyúrni" kell minél jobban.


Én pl alacsony anyagi hátterű, jó humorú, elég jóképű, átlagos dumájú, nagyon magas, már átlagosnál kicsit jobb önbizalmú/magabiztosságú/fellépésű és enyhén sportos vagyok. Tehát nem vagyok mindenből a maximumon. De ez elég ahhoz, hogy ha akarok hamar (néhány hét, egy hónapon belül) tudjak találni olyan barátnőt vagy szexpartnert, akit kinézetre 10-ből 9 férfi elfogadna örömmel szintén.


Egy jó barátom meg pl nem túl jóképű és még alacsony is, ezért ő nagyon-nagyon rágyúrt az izomra, az anyagiakra és a magabiztosságra/önbizalomra. Hasonló sikerei vannak neki is, talán még jobb is kicsit a csajoknál mint én.

2015. júl. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Fiatalabb koromban amikor még átlagos voltam , nem edzettem egy nőnek sem tetszettem mert arcra sem vagyok szép . Nekiálltam edzeni és pár év kemény edzés után lett valami formám, izomzatom és azóta sikeresebb vagyok a nőknél, ismerkedésnél. Előtte nem tudtak komolyan venni most viszont már elismerően pillantanak rám. Amikor nekiálltam igen kinevettek h minek edzek úgy se lesz belőlem semmi , gúnyolódtak h hiába edzek semmi sem látszik..... De aztán az idő megtette hatását most már csak dicsérgetnek h milyen sokat változtam , milyen jól nézek ki. Igen nálam ia furcsán néznek amikor ugyan azokat a kajákat eszem , vagy amikor soha nem iszom alkoholt , és igen sokan hitték ,hiszik azt h szteroidokkal felfùjtam magam holott még táplálék kiegészítőt se szedek csak sima kaja meg edzés :D Nem kell senki véleményével foglalkozni , engem boldoggá tesz szeretem csinálni , tudom honnan indultam , és nem tud érdekelni olyan emberek véleménye aki életében nem súlyzózott azaz azt se tudja miről alkot véleményt... Buta ,irigy emberek az ilyenek. Ja és volt olyan csajom aki látott rólam régi képet is és azt mondta h ha úgy néznék ki tuti nem jött volna össze velem .
2015. júl. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
70%
Na máris hogy lepontoztak, hehehe :D fáj az igazság?
2015. aug. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
29%

Legy celtudatos, hatarozott. Tudd mi kell neked es mikor. Sz*rd le a haverjaidat, egy baratno sem kellene visszatartson a fejlodesben, nem hogy a haverok.. Amugy is kikozositesnek csak te erzed, lehet nem tetszik nekik, dehat az az o problemajuk, nem a tied. Barmikor felhivod oket, kimennek veled, ha nem pont ok akkor mas.


A "sokat tanult noverke" csak azert tesz megjegyzeseket mert lecumizna, mert nagy valoszinuseggel bejossz neki.


A 2 hete jaro MMA bajnokokat meg levegonek kell nezni, ezt nem szeretik. Ok csak versenyezni akarnak, kemenykedni hogy ok kemenyebbek mint te, ha mar nincsenek olyan izmosak es onbizalomhianyukbol kifolyolag kell valahogy kompenzalni, nemde? Az ilyen balfasszal nem kell leallni.


Amit a legjobban szeretnel hallani viszont: IGEN! Ha ki vagy gyurva (es itt nem szteroidos allatra gondolok) akkor az elony szokott lenni a lanyoknal, meg ha tagadjak is. Igaz, nem mindnel, csak a 98%-nal.

DE nem minden a jo test, mindenkeppen egy plusz, de ha igazan vonzo pasi akarsz lenni a lanyok szemeben akkor ugy is kell viselkedned mint egy ferfi:

-magabiztos

-hararozott

-felelosseget vallalni

-oszinteseg

-nem rinyalni

-nem kifogasokat keresni

-tudni hogy mit akarsz es mikor

-vezetni a not (nem feltetlenul parancsolni neki, hanem te mondod meg hol talalkoztok s mikor stb. Vagy megbeszelitek de sose kerdezd, hogy mikor akar es hogu hol, inkabb jelentsd ki hogy hol es mikor, ha nem jo neki ugy is szol)

- humoros

-legyen sajat velemeny

-nem seggnyalo

-udvarias ( csak neha )

2015. dec. 29. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
58%

Elozo vagyok!


Meg azt hozzatennem, hogy soha ne kezdj el gyurni a nokert vagy mas velemenyeert.

Csakis magadert tedd.

2015. dec. 29. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
A sport ad egy tartást, kiállást, önbizalmat, céltudatosságot stb., de önmagában csak a jó test kevés. Azzal nem fogsz igazán mély és erős érzelmeket kiváltani egy nőből és szexelni sem fogsz jobban, csak mert 50-es karod van.
2015. dec. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!