Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tudtok mondani pár jo társkere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok mondani pár jo társkereső oldalt?

Figyelt kérdés
Ahol tenyleg vannak jo csajok.
2015. júl. 11. 11:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Amiket én tudok ott csak a képük van fent. :(
2015. júl. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Felteszek egy költői kérdést:


Ha egy lány/nő tényleg jónak számít, akkor szerinted az miért fizetne egy társkeresőért, amikor elég elmennie a strandra, klubba, vagy csak leülni egy padra egy forgalmas helyen és máris naponta 50-100 hapsi közül válogathat?

2015. júl. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2 ez is lehet egy hobby :)
2015. júl. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#2

Új városba költözött és nincsenek barátai, egyedül nem megy sehova, kicsit félénk talán. Ez csak egy tipp, mert példát még nem láttam rá.


Egyébként, attól függetlenül, hogy az életben válogathat még felregisztrálhat és akkor még több jelentkezője lesz.


Ha meg elkeseredett, akkor is fenn van és majd valaki megvigasztalja.

Ajánlom olvasásra a következő cikket:

[link]


Egyébként Badoo-n láttam sok jó csajt, amikor még reménykedtem a társkeresőben.

2015. júl. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Elnézést a pont ott maradt a link végén és nem adja be, újra küldöm:


[link]

2015. júl. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#4-5:

Az általad linkelt írásban tényleg sok igazság van!


1. "mi lányok nem igazán tudunk férfiként tekinteni egy olyan pasira, akinek társkereső kell az ismerkedéshez."


2. "Persze tudom, hogy a többségük kocka és sosem járnék társkeresőző pasival, de ahogy mondtam, egyáltalán nem azért voltam fenn, hogy pasizzak."


3. "Viszont az nem tetszett, hogy sokan minden áron ismerkedni akartak. Biztos vagyok benne, hogy a többségünk nem azért regizik ilyen helyekre, hogy pasikkal ismerkedjen"


Vagyis, a szebb lányok/nők 80-90%-a csak egonövelésre használja az ilyen oldalakat. Illetve, a személyes ismertségemből még arra tudnék példákat hozni, hogy egyes hölgyek "gasztro-túrákra" használják az ilyen oldalakat. Magyarul: ha unatkoznak, akkor elhívatják magukat egy jobb étterembe vagy bárba, ahol olyan ételeket és italokat próbálnak ki, amikre amúgy sajnálnák a pénzt...


Viszont vannak duci/csúnya/elvált, gyerekes nők is szép számmal a társkeresőkön, akik pedig annyira kétségbe vannak esve, hogy szinte bárkivel kiegyeznének, de ez már másik téma.

A kérdésnél maradva: nincs olyan társkereső, ahol főleg "jó csajok" vannak fent valódi társkeresési szándékkal. Erről jut eszembe, hogy amikor még én is felnéztem ilyen oldalakra, gyakran láttam olyat, hogy sok kamuprofil van (többé-kevésbé ismertebb külföldi modellek képeivel). Azt nem tudom, hogy vajon ezeket az üzemeltetők csinálják, hogy bepalizzanak pár embert (pl. előfizessen, hogy tudjon írni a kiszemeltnek), vagy ennyi troll 12 éves takony unatkozik?

2015. júl. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6

Csak reméltem, hogy a cikket valami unatkozó troll írta, de sajnos ez a rideg valóság.


A társkereső hasznos lehetne, de ha így használják az emberek, akkor nincs értelme az egésznek. A társkereső eltorzítja az értékrendeket is, mert ha felregisztrál egy átlagos férfi és nő, akkor a nő önbizalma növekszik (a sok kapott levéltől), míg a férfié csökken (a sok visszautasítástól).


Az üzemeltetők rakják fel sok kamu profilt, illetve, vannak nagyon unatkozó emberek is, esetleg, akik csak kipróbálják, hogy milyen nőnek lenni társkeresőn.


Kétségbeesett nővel pedig nem szabad kezdeni, mert amint kap egy kis önbizalmat lepattint. Tapasztalat.


Szóval én a magam részéről végeztem a társkeresőkkel és azóta sokkal jobban érzem magam.

2015. júl. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!