Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit jelent ma az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit jelent ma az pontosan, hogy normális nő? Szerintem 5-féle típusuk van, de tudtok még mondani többet esetleg?

Figyelt kérdés
Vannak a normálisak és a rendesek, akik tulajdonképpen elenyésző számban vannak jelen és vannak a magukat normálisnak gondolóak, a magukat normálisnak tettetőek is és vannak a normálisnak látszóak, ez utóbbi típusok viszont vannak szép számmal.

2013. nov. 5. 01:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
ak nem ribizli és hűséges
2013. nov. 5. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
2-féle típusú nő van. Akik halálosan szerelmesek belém és akik nem.
2013. nov. 5. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem 2 fajta nő van:

Aki rám néz és csúnyának tart. És aki rám se néz.

2013. nov. 5. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%

2 féle nő van

Akivel dugtam, meg akivel nem.

Ja várj, akk csak 1 féle

2013. nov. 5. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
57%

3 féle nő van

1 aki facér és egyedül él

2 aki facér és már van férj,gyerek

3 aki mindent megtec a facér :-)

2013. nov. 5. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#4 1 féle nő van,mégpedig akivel még nem dugtál?
2013. nov. 5. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

A normális nő az szerintem olyan hogy nem fetreng le a fél országgal. A normális nőnek van valami célja amit el akar érni. A normális nőre lehet számítani.

Meg nem hazudgál hülyeséget ,nem hisztérikázik és nem forgatja egymásnak a barátait.


Aztán hogy hogy néz ki vagy hogy nem az más tészta mert felőlem ezenfelül lehet kék vagy hupirózsaszín a haja vagy lehet punk-rocker vagy bármi más fura teremtmény.

2013. nov. 5. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Az relatív hogy kinek mi a normális.Pl: számomra az emberek 90%-a őrült,Ők viszont engem gondolnak furának,én pedig őket amiért nem iylenek mint a szerintük nem normális emberek. :D

ha csoportba kéne sorolni a nőket akkor ezek lennének: apácák,konzervatívak,unalmasak,normálisak,idióták,ribik,furák,őrültek :Đ


A normális nőket meg nem akarom csoportba sorolni,mivel minden ember más,téged viszont a naív csoportba lehetne sorolni ha szerinted a normális nők csoportjába tartozik a "normálisnak látszók" :D

2013. nov. 5. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
6. hallod te egy géniusz vagy basszus
2013. nov. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Elég furán gondolkodsz,már bocs.Vannak normális emberek,akik tudnak szeretni,megbízhatóak,őszinték,hűségesek.Vannak nem normális emberek,akik hazudnak,csalnak,megaláznak.Illetve léteznek ezen belül is normális nők,és normális fériak,valamint nem normális nők,és nem normális férfiak.Kár is ezt túlbonyolítani,mert ennyire egyszerű a képlet,neked pedig ezek közül kell megtalálnod azt,aki leginkább hozzád illik.
2014. jan. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!