Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik itt folyamatosan szidják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik itt folyamatosan szidják a nőket, miért várják, hogy cserébe kedvességet kapjanak?

Figyelt kérdés
Egy csomóan fröcsögnek itt, hogy a nők felszínesek, pénzéhesek, buták, nem értenek semmihez, ráadásul szívtelen dög a 99%-uk, aki csak azért él, hogy a férfiakat kihasználja és megalázza. Aki ilyen véleménnyel van a nőkről úgy általánosságban, miért várja, hogy ezt kedvességgel viszonozzák? Főleg, hogy gondolom (remélhetőleg) ezt a véleményt a való életben is felvállalják (ugyanis különben semmivel nem lennének jobbak, mint akiket kritizálnak).
2015. júl. 11. 12:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%
Megjegyezném, hogy nem voltak ők ilyen véleménnyel, csak ezt kapták ők is az életükben! Nem lehet gond az általánosítás, mivel a nők java tényleg ilyen! Ismétlem: nem mind, hanem a java - de attól még a többség! Hidd el, nem azért vannak ilyen véleménnyel, mert kitalálták maguknak...
2015. júl. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Dreed ***** válasza:
83%

ez egy buta paradoxon kérdés..

vannak kivételek,de sajnos a legtöbb esetben ezt váltja ki egy ismerkedés,kapcsolat.

Úgy,ahogy a nők többsége látja: "a pasik csak kihasználnak,mocskos disznók"

Úgy a férfiaknak is vannak ilyen meglátásai,amikor kihasználják őket.

Szimplán már csak a rosszat látják a másikban,mivel annyit csalódtak,hogy ezt váltotta ki.

Mivel ez többségében így van,ezért azok látják kárát,akik a kivételek között lennének.

Ez egy védekezési ösztön. Nem azért viselkedik így az ember,mert így szeretne,hanem azért mert erre szorul már.

2015. júl. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
49%
ez nem szidás se nő gyülőlet ha nem csak le írjuk mit tapasztalunk az életben de engem már nem érdekelnek a nők én mgtow vagyok 100% ban kizárom az életemből a nőket ezek nem is nők........
2015. júl. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
41%

Kérdező, elmesélek egy szituációt, amire te sem fogsz tudni mit mondani: Mivel a melóhelyemhez a legközelebb egy kis üzlet esik, ezért egy párszor bementem már oda vásárolni ezt azt. Nos ebben az üzletben egy fiatal csaj is szokott lenni az eladó. Ez a csaj a többi vásárlóval kedves a szemem láttára, velem meg flegma és mogorva mindig... Pedig soha semmi okot nem adtam arra, hogy így viselkedjen velem, mindig azonnal fizettem az áruért, soha nem kifogásoltam se a termékek árát, se a minőségét stb...

Most erre mit lehet mondani? Miért gondoljak én a lányokról bármi jót is?!... Amúgy volt már más ilyen eladó lányos negatív szitum is más lányokkal is...

2015. júl. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
25%
hát ez a példa elég gyerekes. :D
2015. júl. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
26%

Nem jó az, ha túlságosan kedves vagy.Rád nézve nem jó.

Ha túl kedves vagy,nincs akkora tekintélyed.

Példa:A kedves tanárokat "kivégzik" a diákok, nem tisztelik.

Kell a tekintély a nőddel szemben,ezzel leszel férfi a szemében.Persze túlzásba sem kell vinni.:)

2015. júl. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
2015. júl. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

#7

Ezt a sukár gyereket meg miért linkelted?:D

2015. júl. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hogy kicsit felviduljunk :D
2015. júl. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
55%
Az a baj, hogy több ilyen fickóval álltam le csevegni itt, és némelyiknek komoly önértékelési problémái vannak, amin ha akarnának, ha hajlandók lennének nem tátott szájjal várni a sült galambot, nagyon egyszerűen tudnának változtatni, de ők inkább nyafognak tovább. Hát, az ilyenre én azt mondom, hogy reménytelen, menthetetlen, és a legnagyobb jó szándék sem segít rajtuk.
2015. júl. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!