Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Folyamatosan azzal nyaggatnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyamatosan azzal nyaggatnak hogy miért nincs barátnőm! Nem hiszik hogy nekem nem megy az ismerkedés. Már nagyon zavar az egész dolog! Más is van így vele? Vagy csak én lehetek ilyen béna?

Figyelt kérdés
2015. máj. 14. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyik füleden be, a másikon ki, mást nem tudsz tenni.
2015. máj. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ja. ez elég idegesítő. tanulj meg nem foglalkozni vele. nem akarsz és kész. azt ne mondd, hogy nem megy, mert akkor sosem szállnak le rólad.
2015. máj. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ismerős...


Engem meg azzal nyaggatnak, hogy miért nincs már barátom. De az az igazság, hogy akit ilyen hülye kérdések foglalnak le, azzal lehetetlen megértetni a miértjét. :D

2015. máj. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ez így igaz!
2015. máj. 14. 19:57
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is meg kapom mindig.

Ez már csak ilyen világ. Az élet 30 felett kezdődik a "karrier" és munka miatt.

Csak az zavar amikor, a sok mozdony szőke pulya "ingyenes" tankönyvére gyűjtik az adómat.

2015. máj. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!