Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jóképű, népszerű srácok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jóképű, népszerű srácok! Járnátok átlagos lánnyal?

Figyelt kérdés

A srác, aki érdekel, teljesen más körökben mozog. Idősebb nálam bő egy tizessel (én 21 vagyok), és eléggé társasági, bulizósabb típus. Jah, és versenyszerűen motorozik már régóta.

Én inkább egyszerű vagyok, külsőre is, jellemre is. Inkább introvertált, elvontabb dolgok érdekelnek, valamint a művészetek.

Szeret velem lenni, barátilag elvagyunk.


Nincs esélyem, ugye?


2015. júl. 12. 13:08
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
6%
Nincs. A motorozásnak él, és a szórakozásnak. Tipikus független természet szerintem.
2015. júl. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
4%
1:10000000000 az esélyed,de ha gondolod nálam volna,igaz én nem vagyok akkora menő,de egyéniség vagyok,nem is kicsit-)
2015. júl. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
0%
Persze, hogy járnék, mivel attól, hogy népszerű vagyok, még introvertált is egyben. :)
2015. júl. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
60%

Hmm...

Vajon miért is csodálkozom, hogy egy átlagos lánynak jóképű, népszerű srác kell, véletlenül sem egy átlagos srác.

Na, mindegy. Hogy válaszoljak a kérdésre: Lehet, hogy járna veled, de simán lehet, hogy egy idő után otthagyna téged egy másik lányért.

2015. júl. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
74%
Megismernéd,jól +dugna utána meg jönnél ide sírni gagyi kérdéseiddel
2015. júl. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
77%
Még valami ha Ő bulizos pörgős+minden akkor nem leszel kakukktojás mellette????
2015. júl. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
12%

Kérdező, átlagos, azaz nem jóképű pasi miért nem lenne neked jó?!...

Amúgy ez a kérdés egy újabb bizonyíték rá, hogy minden lánynak csak a jóképű alfák kellenek!

2015. júl. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
Milyen kategóriában csapatja?
2015. júl. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
Nem igazi érdeklődés, amit érzel, pusztán gyermeki rajongás. Bár nem tudhatom 100%-osan, de tapasztalatból beszélek. Én is ismerek ilyen fiút, kicsit talán még jobban össze is passzoltunk volna, mint ti ketten (habár nem csak ezen múlik egy kapcsolat sikere). Vagy 3 évig voltam szerelmes belé bután, elvakultan, amíg nem találkoztam a párommal. Majdhogynem a szöges ellentéte volt és ahogy szépen, lassan összeismerkedtünk, rájöttem, hogy nem mindig arra van szüksége az embernek, amire vágyik. Ő sokkal inkább kiegészít, pozitív hatással van rám, mint az a másik lehetett volna valaha is. Tipikus esete a bogárnak és a fénynek... Ha rám hallgatsz, hagyod és magadhoz hasonlót keresel (és ezt egyáltalán nem rossz értelemben írtam, szerintem te sem csak egy "átlagos" vagy "egyszerű" lány vagy, ne is tekints így magadra). :)
2015. júl. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
33%

Na a sok álszent pasi :)) Már miért is ne érdekelhetné őt ez a srác? Pont úgy ahogy nektek is megakad a szemetek a csinos csajokon. Nem kell a púder, hogy ti csak a ronda csajok után futtok.

Szóval kérdező, csak nyugodtan hajts rá, és ne becsüld alá magad. Ha jól kijöttök az már az 1. lépés, még bármi lehet. Az itteniekre meg ne figyelj, csak fröcsögnek.

2015. júl. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!