Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Talizni fogok egy ultrahelyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talizni fogok egy ultrahelyes sráccal de félek mert átlagos külsőm van, nem vagyok népszerű meg semmi. De az előző barátnői nagyon szépek, sok barátjuk meg minden és ezt nem csak én gondolom igy. Nem értem mit akarhat tőlem?

Figyelt kérdés
Még nem látott élőben csak én őt úgyhogy félek csalódás fogja érni talin. De hajt rám..
2013. dec. 15. 13:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ultrahelyes azt jelenti hogy ultra a tusfürdője?
2013. dec. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nagy te is ki leszel használva..
2013. dec. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 kendrazoltan ***** válasza:
A leírtak alapján te egy olyan "képet" alakítottál ki magadról számára, amit ő vonzónak talál...megsúgom, ezzel semmi egyebet nem érsz el, csak egy jókora gödröt ástál saját magadnak...
2013. dec. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egy két patront biztos megérsz majd neki:)
2013. dec. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hogyan hajt rád ha sose látott?
2013. dec. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Add önmagad, megnyerheted a személyiségeddel is, de azon se lepődj meg, ha mégis a sztereotípiák alapján alakul az egész, de jól is elsülhet, úgyhogy menj el szépen és majd meglátod hogy alakul.
2013. dec. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér.
2013. dec. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mindegy neki, hogy nézel ki, csak legyen lyuk alattad.
2013. dec. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#5 Hát biztos a fééészbúúkon.
2013. dec. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!