Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az mennyire extrém, hogy azon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire extrém, hogy azon gondolkozok, prostihoz megyek?

Figyelt kérdés
22 évesen még nem volt senkim, és ahogyan a szociális életem áll, egyelőre nem is lesz.
2015. júl. 12. 22:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
44%
semennyire! sok haverom oda jár mint hogy a mai "nőkkel" viaskodjon!
2015. júl. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
Igen csak a prosti nem főz ebédet, nem mossa ki a ruháit, nem bújik össze vele esténként filmet nézni.
2015. júl. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

@1: Köszi, ezek szerint másoknak is ez a legegyszerűbb és legkézenfekvőbb megoldás.


@2: Ezzel a fejjel, ilyen beszédkészséggel és nemlétező ismeretségi körrel más se fog.

2015. júl. 12. 22:11
 4/17 anonim ***** válasza:

"Igen csak a prosti nem főz ebédet, nem mossa ki a ruháit, nem bújik össze vele esténként filmet nézni."


Én nem járok prostihoz, mégsem becsülnek jobban a nők, még soha nem volt egy barátnőm sem. Szóval a kérdezőnek is mindegy, hisz valószínű hasonló a szituja, mint nekem...

2015. júl. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
80%
ma 22:09 van olyan nő aki ezeket csinálja? biglol!
2015. júl. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

29 éves voltam mikor első barátnőm lett addig szűz voltam

megfordult ez a megoldás az én fejemben is de szerencsére nem tettem meg jobb így visszagondolni az elsőre mint hogy valami hivatásossal lett volna

2015. júl. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
21 voltam, mikor megtaláltam a párom. Volt egy olyan tervem, hogy ha 30 leszek, elmegyek egy prostihoz. Szerencsére nem kellett. Elsőnek el kell kezdeni ezt a negatív hozzáállást leküzdeni. Te miért akarnál olyan emberrel járni, aki ennyire önsajnáló, és negatív? Tudom, erre mondják, hogy az élet tett ilyenné, én is az voltam. Amikor viszont elhatároztam, hogy kell valaki, akkor igen is ráálltam a témára. Ugyan nem mentem el szórakozó helyekre, csupán neten ismerkedtem, beszélgettem. Volt egy-két randim, minden pozitív jel ellenére mind kudarcba fulladt. De nem adtam fel. Illetve nem futottam fölösleges köröket, két dolgot minden nőnek leszögeztem. Lakjon a közelemben, mert távkapcsolatot nem akarok, illetve, hogy már az elejétől én úgy állok hozzá, hogy kapcsolatot keresek, nem barátot. Mindezek után találtam rá a páromra, akivel azóta is együtt vagyok. Bár soha nem akarnám elhagyni, de ha még is ilyen történne, már más ember vagyok. Nem mondom magam határozottnak, vagy jóképűnek. De már sokkal lazábban mozgok nők között, és ez látszik visszajelzésekből is valamennyire. Hogy jó, hogy nem mentem prostihoz? Elsőnek biztos. A szüzességem elvesztése koránt sem volt felhőtlen, izgultam, és ideges voltam. Ha nem a párom lett volna, hanem valaki, aki egy óra után elküld, hát még annyira se lett volna jó élmény.
2015. júl. 13. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Saját értékrended vedd alapul, hogy neked belefér-e. 28 éves vagyok és még szűz. Egy percig sem fordult meg a fejemben, hogy elmenjek prostizni. Nekem ez nem fér bele.
2015. júl. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

"Saját értékrended vedd alapul, hogy neked belefér-e. [...] Nekem ez nem fér bele."

Nekem viszont belefér, tekintvén, hogy ha eddig nem történt semmi, akkor innentől már nem is fog. Én pedig nem akarok szűzen megpusztulni.


"Elsőnek el kell kezdeni ezt a negatív hozzáállást leküzdeni."

Abban a pillanatban, hogy mond valaki egy okot arra, hogy miért is kellene boldognak lennem és örülnöm, majd lehet róla szó.


"Te miért akarnál olyan emberrel járni, aki ennyire önsajnáló, és negatív?"

Én pont örülnék egy ilyennek, mert legalább megértenénk egymást.


Azon filózok, hogy várok 25 éves koromig. Igazából fölösleges, de várok. Terveim szerint úgyis kamionozni fogok, más lehetőségem akkor meg nem is lesz.

2015. júl. 13. 21:22
 10/17 anonim ***** válasza:

"Abban a pillanatban, hogy mond valaki egy okot arra, hogy miért is kellene boldognak lennem és örülnöm, majd lehet róla szó."


Fel lehetne sorolni legalább 100 okot, akár össze is írhatod őket, ha az segít.

2015. júl. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!