Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ennyire nehéz megtalálni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire nehéz megtalálni a "megfelelőt"?

Figyelt kérdés

Nos nem egy újabb "picsogós" kérdést terveztem, habár lehet, hogy az lesz belőle. :)


23 éves lány vagyok, akinek még nem volt egy "normálisnak" mondható párhapcsolata. Igen, itt sokmindenkinek az lesz az első gondolata, hogy válógatós vagyok.

Igen bevallom, vannak bizonyos dolgok, amikből nem szoktam engedni. Mondjuk pl. soha nem kellett olyan pasi, aki mellett nem éreztem jól magam. Fontos, hogy megtudjon nevettetni. Észrevegye, ha rossz napom van, tehát legyen figyelmes... Sorolhatnám még a különböző féle pozitív jelzőket, de felesleges! Egyszerűen éreztesse vele, hogy ÉN kellek neki és fontos vagyok a számára. Ennyi!

A külsőségekre nem térek ki, mert nincs egy konkrét ideálom. És nem szeretném, hogy az én kérdésemnél is az kerekedjen ki, hogy a nők a külsőre és társaira mennek.


Tehát a kérdésem csak annyi lenne, hogy én csinálok rosszul valamit, hogy engem az ilyen férfiak elkerülnek vagy tényleg kevés van belőlük?? (én nem hinném..., mármint azt, hogy kihalófélben vannak :P)


Mindenki írja le (fiúk, férfiak, nők, asszonyok...)nyugodtan a tapasztalatát, hogy szerintetek hol van ez az egész elrontva! :)


Köszi nektek! :)


2015. júl. 13. 13:45
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/94 anonim ***** válasza:
79%

2 gyerekes anya vagyok, nem gondolkodsz rosszul egyáltalán, csak olyan vagy mint én ugyanennyi idősen... Mindig "kifogtam" a javát, aki elsőre szupernak tűnt, jobban megismerve kiderült, hogy mégsem. Ez így ment egy jó darabig, mikor már kezdtem feladni, és azon gondolkodni, hogy nem vagyok e esetleg túl szigorú, vagy hárpia.. aztán jött a férjem és rácáfolt, hogy nem, csupán kivártam a hozzám igazán illő társat. :) Nála valahogy tudtam, h minden más lesz. Így is lett.

Tehát ne add fel, ne változz meg. Csak legyél türelmes. :)

2015. júl. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/94 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat!


De jó ilyet is olvasni. :) Sok-sok boldog együtt töltött évet még nektek!

2015. júl. 13. 13:57
 3/94 anonim ***** válasza:
91%

"Mondjuk pl. soha nem kellett olyan pasi, aki mellett nem éreztem jól magam. Fontos, hogy megtudjon nevettetni. Észrevegye, ha rossz napom van, tehát legyen figyelmes... Sorolhatnám még a különböző féle pozitív jelzőket, de felesleges! Egyszerűen éreztesse vele, hogy ÉN kellek neki és fontos vagyok a számára. Ennyi!"


Nem, nem felesleges, úgyhogy felsorolhatnád.

Amennyit leírtál, az teljesíthető, de lehet, hogy a többi, amit kihagytál, amiatt találsz nehezen párt. Meg a külsőt is jobban kifejthetnéd, mert azért biztos valamilyen szinten ott is válogatsz. (Valamilyen szinten mindenki válogat külső terén is.)

2015. júl. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/94 A kérdező kommentje:

Jó rendben, akkor leírom! :))


Külsőre talán annyi, hogy a magasabb férfiakat preferálom. Én sem vagyok túl alacsony (170 cm magas) valamint előszeretettel hordok magassarkút, meg hát jobban is tetszenek a magas/magasabb pasik. :)

Legyen ápolt, rendezett. Tehát legyen egy jó megjelenése.

Hajszínt és szemínt nem írok, mert azt gondolom, hogy az teljesen mind1.

Mivel én elég sportos vagyok, így szeretem a sportosabb pasikat. Nem elvárás a kockahas és az sem baj, ha van rajta pár plusz kiló, sőt még aranyos is tud lenni. :) Itt is az a lényeg, hogy kitudjam rángatni néha napján az xbox valamint a tv elől és sportoljunk, mozogjunk akár együtt is egy kicsit.


Ebből viszont egyáltalán nem szoktam engedni: ki nem állhatom a bunkó és lekezelő embereket. (itt teljesen mind1, hogy nő vagy férfi az illető) Valamint mivel én is mindenkinek megadom a tiszteletet így én is elvárom, hogy ez kölcsönös legyen.


És igen fiúk, akármilyen hihetetlen is, hiába néz ki jól egy pasi, ha nem tudok vele jókat beszélgetni, teljesen mind1 milyen témáról, akkor azzal nem fogok párkapcsolatot kialakítani.


Nem tudom jól megfogalmazni, de én mindig olyat kerestem/keresek, aki mellett önmagam lehetek és már első pillanattól kezdve egy hullámhosszon vagyunk! :)

2015. júl. 13. 14:10
 5/94 anonim ***** válasza:
20%
Egy 23 éves nőnek normális társat találni gyerekjáték. Akinek ez nem megy, az vagy nem jár társaságba, emberek közé, vagy össze-vissza válogat, vagy egyszerűen kiállhatatalan személy, aki mellett nem lehet megmaradni. Pont. Ezen nincs mit magyarázni.
2015. júl. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/94 anonim ***** válasza:
18%
Bocs, "kiállhatatlan".
2015. júl. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/94 anonim ***** válasza:
26%

Ezek nagyjából rendben vannak, de veszem sorba inkább.



"Külsőre talán annyi, hogy a magasabb férfiakat preferálom. Én sem vagyok túl alacsony (170 cm magas) valamint előszeretettel hordok magassarkút, meg hát jobban is tetszenek a magas/magasabb pasik. :)"


Ez mit jelent? 175 centi vagy 190 az elvárásod? Mennyivel legyen magasabb? Mert mondjuk 175 az reális elvárás, 190 az nem.



"Legyen ápolt, rendezett. Tehát legyen egy jó megjelenése."


Oké.



"Mivel én elég sportos vagyok, így szeretem a sportosabb pasikat. Nem elvárás a kockahas és az sem baj, ha van rajta pár plusz kiló, sőt még aranyos is tud lenni. :) Itt is az a lényeg, hogy kitudjam rángatni néha napján az xbox valamint a tv elől és sportoljunk, mozogjunk akár együtt is egy kicsit."


A soványabbakról mi a véleményed? Ismerek több olyan embert (én is ilyen vagyok), aki szeret sportolni, és eléggé sovány.



"Ebből viszont egyáltalán nem szoktam engedni: ki nem állhatom a bunkó és lekezelő embereket. (itt teljesen mind1, hogy nő vagy férfi az illető) Valamint mivel én is mindenkinek megadom a tiszteletet így én is elvárom, hogy ez kölcsönös legyen."


Abszolút reális elvárás.

2015. júl. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/94 anonim ***** válasza:
6%
nő vagy sokkal könnyebb párt találnod! 1 ronda vagy 2 jéghercegnő vagy 3 elviselhetetlen vagy 4 igénytelen vagy 5 nem jársz sehova 6 te is a szupermacsót várod fehér mercivel
2015. júl. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/94 A kérdező kommentje:

Oké, köszi az eddigi válaszokat.


Én azt is elfogadom, ha nem vagyunk egy véleményen, de kérlek titeket ne tudjátok már jobban, hogy én a "szupermacsót" várom fehérlovon, amikor meg is mondtam, hogy ez nincs így. :DD


Nem vagyok ronda és nem is vagyok igénytelen. Ha igénytelen lennék, akkor nem tartanám jogosnak azt az "elvárosomat", hogy legyen ápolt egy pasi...


Szeretek érvelni és el is fogadom a másik akár teljesen ellentétes véleményét, de az nekem kicsit fura, hogy itt ezen az oldalon minden második válasz az, hogy a nők a szuperjópasit várják kitömött zsebekkel egy vadiúj BMW-ben. Nem mondom, hogy nincsenek ilyen nők, de ne mindenkire ezt a típust akarjátok már ráhúzni.

2015. júl. 13. 14:32
 10/94 anonim ***** válasza:
54%

"de az nekem kicsit fura, hogy itt ezen az oldalon minden második válasz az, hogy a nők a szuperjópasit várják kitömött zsebekkel egy vadiúj BMW-ben. Nem mondom, hogy nincsenek ilyen nők, de ne mindenkire ezt a típust akarjátok már ráhúzni."


Azért minden második válasz ez, mert minden második nő ilyen. :D

Evvel persze nem mondom azt, hogy te is ilyen vagy, csak azt, hogy mikor ezt írják egyesek, az nem teljes hazugság.

2015. júl. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!