Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mégis hogy kell érteni, mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis hogy kell érteni, mikor azt mondják egy nőnek, hogy "nem csak a helyes férfiakat kéne észrevenni"?

Figyelt kérdés
A kezdeményezőkre gondolnak? Vagy inkább arra, hogy nem helyeseknél kéne kezdeményeznie a nőnek?
2015. júl. 13. 21:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem inkább a második, de én lány vagyok, tehát ezt nem én szoktam mondani. Viszont sokan panaszkodnak, hogy "nem veszik őket észre", közben maximum bámulják a lányt, de oda sem mernek menni.
2015. júl. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
35%
Az mindegy, hogy a nő kezdeményez-e vagy a férfi. Nem csak az olyanokkal kellene össze is jönni, akiknek sportkocsi van a segge alatt, luxusvillája és egy rakat pénze van.
2015. júl. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
76%
Talán azt, hogyha odamegy hozzátok egy ronda pasi, azt sem kell azonnal a földbe döngölni verbálisan.
2015. júl. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Vannak olyan férfiak, akik ugyan nem csúnyák, de nem mondható rájuk, hogy szép az arcuk.

Na, az olyanok férfiak is megérdemelnek egy esélyt, ha már a "helyes pasi" sokadjára csalt meg és még mindig nem lehet elszakadni tőle.

2015. júl. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
De ezekkel a "nem szép" férfiakkal mit kell kezdeni? Odamenni hozzájuk vagy nem visszautasítani? Mi az elvárás? (Amúgy ez az egész kérdés is...)
2015. júl. 13. 22:48
 6/15 anonim ***** válasza:
48%

#5

Odamennek ők hozzád (már amelyikben még van a remény akár egy szikrája is), de annak is biztosan örülnének, ha te kezdeményezel.


Nem kell őket egyből elutasítani, csak mert nem születtek helyesnek. Egy kis beszélgetést, egy randit lehetne nekik adni, hogy tényleg ne azon múljon az egész, hogy szép arccal született, vagy sem.


Azért szeretném felhívni a figyelmet, hogy sose ítélj külső alapján. Külső alapján nem lehet megmondani, hogy valaki rendes, vagy egy utolsó szemétláda. Meg kell ismerni az illetőt.


Természetesen, ha valakihez nem vonzódsz, akkor azt nem kell erőltetni, de a párkeresés ne azon múljon már, hogy aki nem született szép arccal, az "selejt".

2015. júl. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
És ha nem kezdeményeznek, engem meg nem vonzanak annyira, hogy én akarjak, azzal mit kezdjek?
2015. júl. 13. 23:00
 8/15 anonim ***** válasza:
69%

Ha nem tetszik valakit, akkor megmondod neki, hogy nem az eseted.


Itt a túlzott válogatásról van szó. Olyan, mintha hozzám odajönne egy lány és elküldeném azzal az indokkal, hogy van nála nagyobb mellű nő is.


Na, ha én mellméret alapján választanék nőt, az a kapcsolat olyan is lenne. Láttam már ilyet, úgyhogy tapasztalat.

2015. júl. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
De ha nem jön oda senki? Akkor miért kapom mindig ezt a szöveget? Akkor mit kéne kezdenem vele?
2015. júl. 13. 23:11
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én 21 éves srácként azt mondom, hogy, ha odamegyek egy lányhoz és valami arra utalót adok, hogy tetszik, de én nem tetszek neki, akkor mondjon annyit, hogy bocsi, de nem szeretnék veled ismerkedni, mert már most látom, hogy nem lesz semmi. Ha ennyivel elküld megértem és örülök, hogy a továbbiakban nem b@sszuk el egymás idejét és érzelmeit feleslegesen. Valójában én ezt az egészet kivédem úgy, hogy oda sem megyek már.
2015. júl. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!