Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Problémát jelent társkeresésné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Problémát jelent társkeresésnél, ha elöl csúnyák a fogaim?

Figyelt kérdés
úgy értem alul fogköves felül az egyik fogam kiáll. :D
2015. júl. 13. 23:54
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Nálam problémát jelent. A fogak és a nemi szervek ápoltsága kiemelt szerepet tölt be, hiszen a párommal folyamatosan csókolózunk, szexelünk, hogy tudnám ezt megtenni ha undorodok a farkától és a szájától?
2015. júl. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fogkővel irány a fogorvos, ingyen leszedik. Kiálló fog nem gáz annyira.
2015. júl. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
akkor se ha kiszúrja a szemed a fogam?
2015. júl. 14. 00:06
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát, figyelj, elvileg fogszabályzó segíthet, de nekem volt fogszabályzóm és tönkretették a fogzománcomat kezelés alatt, ráadásul az alsó fogsorom visszaállt eredeti állapotába. Ha gondolod, egy próbát azért tehetsz, talán most már jobb a technológia, én már nem vágnék bele ismét. Fogkövem egyébként évek óta nincs, némiképp változtattam az étrendemen, és a fogaim érzékenysége miatt speciális fogkrémet használok, talán ezek összetetten segítettek ezen a részén. De ha neked problémásabb, akkor még mindig ott a fogorvos.
2015. júl. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szóval egy fogad van, azt is tombolán nyerted? :D Ez epikus.

Figyi, szedesd le a fogkövedet, mert penetráns leheletet tud okozni. Meg egy fogszabályozó sem ártana.

2015. júl. 14. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem probléma lenne.
2015. júl. 14. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A fogkőleszedés durva esetben is max negyed óra, annyit simán kibírsz. A kiálló fog meg annyira nem vészes.
2015. júl. 14. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!