Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A fősikolára-egyetemre járó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fősikolára-egyetemre járó lányok miért nézik le a szakmunkás vagy nem éppen tanult fiúkat társkeresésnél?

Figyelt kérdés

2015. jún. 23. 19:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
67%

Nem nézzük le.

Egyetemista lány

2015. jún. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
25%
Mert nem tehetősek és nekik csak az imponál mint férfi tulajdonság, természetesen a jó küldő mellett.
2015. jún. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
68%
Miért általánosítasz? Nem ismersz minden főiskolás-egyetemista lányt.
2015. jún. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
78%

Nem nezzuk le.

Akibe szerelmes vagyok, ferfimunkat vegez, talan meg erettsegije sincs.


2 diplomas no

2015. jún. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
83%

Tavaly diplomáztam. A vőlegényem szakmunkás. Amikor megismerkedtünk, nem volt még érettségije sem, azóta mondjuk azt megcsinálta estin, mert kellett a munkájához. De attól függetlenül, hogy "csak" szakmunkást végzett (megjegyzem, szerintem tök király szakmája van, én örülnék, ha értenék ahhoz, amihez ő), van olyan művelt, olvasott, mint sok felsőfokú végzettséggel rendelkező ember, sőt, jópárat le is hagy benne. Nálam sosem volt mérvadó, hogy ki milyen iskolát végzett, viszont buta, tudatlan, tájékozatlan, olvasni utáló pasival sosem álltam volna szóba, az ilyen férfit nem tudom partnernek tekinteni. De ugye a műveltség nem csak iskola függvénye.

Egyébként az egyik legjobb barátnőm és volt csoporttársam szintén olyan pasival él együtt, aki szakmunkás, egy másikuk pedig férjhez is ment már, és a férje szintén szakmunkás.

2015. jún. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
77%

Már nem járok, végeztem. Nem nézem le azt, aki szakmunkás és nem tanult tovább.

Viszont nem tudnék együtt lenni olyan emberrel, aki nem intelligens.


Tapasztalataim alapján ez a két tulajdonság pedig kéz a kézben jár. A párom lett volna rá a kivétel, ő intelligens, és szakmunkás végzettsége van. Csakhogy hamar kiderült, hogy nála ez az életkörülményei miatt alakult csak így, egyébként igénye lenne a továbbtanulásra. Így jövőre ő ül vissza az iskolapadba.

Azt hiszem, az intelligensebb embereknek nagyobb igényük is van a tanulásra.

2015. jún. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
72%
Pont ugy gondolom mint #6.
2015. jún. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
80%

Nem lenézés ez. Egyszerűen magukhoz illő párt szeretnének, akivel megértik egymást. Mindig vannak kivételek, de általában ez ekkora iskolázottsági különbségnél nem szokott összejönni. Nem az a lényeges, hogy ki hány kémiai képletet ismer, hanem hogy hogy áll az élethez! Abban pedig van különbség, ha semmi másra nem tudtok gondolni, például hogy ő a 17 év tanulást választotta, te meg a 11 év tanulást és a gyorsabb munkába állást.


Mindenki szeret felnézni a párjára, a nők különösen. Van akinek az tetszik hogy jó erős a férje, van akinek az ha intelligens stb. Az intelligencia nem végzettségfüggő, de a kettő között erős a korreláció.


Ráadásul minél idősebbek lesznek, a különbség annál feltűnőbb lesz, tehát ha még most el is lennének egymással, a kilátások akkor se biztatók. Ha nem nagyon nagy a szimpátia, akkor el sem érdemes kezdeni.

2015. jún. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
77%
A hatos és a nyolcas jól megfogalmazta, plusz tapasztalatom, hogy a "8 órában foglalkoztatott" férfiak és nők sokszor szakítanak a "karrierista" diplomás nőkkel és férfiakkal, mert az túl sokat dolgozik, soha sincs otthon és máshogy áll az élethez. Biztonságosabb olyat választani, aki ugyan ebben a cipőben jár.
2015. jún. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
80%

Szia!

Sajnos az ismerősi körömből sok fiú van,akit akaratlanul is "lenézek". Bár ezt nem is lenézésnek nevezném, csak egyszerűen az én értékrendembe az nem fér bele, hogy ha egy srác azzal "henceg", hogy ő még életébe egy könyvet sem olvasott, 2 óránál többet nem tanult összesen, ellógta az iskolát, zűrös ügyei voltak. (sajnos ezt tapasztalatból mondom,mert nem egy embertől hallottam már ezeket a dolgokat.


Szerintem attól függetlenül, hogy valaki nem egyetemen tanul, vagy érettségije sincsen, csak egy szakmája, azért egy minimális műveltség nem ártana.


20L

2015. jún. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!