Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon miért lehet az hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért lehet az hogy szinte minden velem egykorúnak van valakije csak nekem nincs? Unalmas lennék?

Figyelt kérdés
Még csak az se mondható rólam hogy ronda vagyok, átlagosan nézek ki. Belső tulajdonságaim lehet nem vonzóak: csendes, szolid lány vagyok, aki nem szeret járni bulizni, nem vagyok talpraesett, önálló. Facebookra is mosolygós képeket rakok fel magamról, hogy még vonzóbbnak tűnek, de hiába. Voltak kapcsolataim amik hamar véget értek, szerintem az én hibám volt. L/23
2015. júl. 15. 12:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
30%
Lehet nem veszed észre az olyan fiúkat, akik szintén átlagosak, csendesek, nem talpraesettek és téged akarnak. Vagy észreveszed, csak leszarod, mert neked pont a helyes, bulizós, nagyszájú pali kell.
2015. júl. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, nem akarlak megbántani, de meddig csinálod még ezt, hogy itt panaszkodsz, ahelyett, hogy fognád magad, és változtatnál az életeden? Ha embereket akarsz megismerni, minden lehetőséget meg kell ragadni. Még azt is, ha itt most valaki elkérné a facebooks elérhetőségedet. Gondolom ez már nem szimpatikus. El kell járnod otthonról, ha változást szeretnél. Ha nem mutatod meg magad, hogy várod, hogy mások észrevegyenek? :)
2015. júl. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem a külsőre megyek, de számomra fontos egy fiú ápolt és jól öltözött legyen, ez minimum.
2015. júl. 15. 13:00
 4/17 anonim ***** válasza:
58%

Azért nem hiszem, hogy szakadt, 10 éves, büdös, koszos göncökben járkálnának a fiúk ótvaros hajjal és izzadtságszaggal.

Persze, ha öltönyben és krokodilbőrcipőben, oldalra zselézett hajjal, arany Rolex órával, Dolce & Gabanna illattal várod a nagy Őt, úgy nehéz lesz..

2015. júl. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
És ez ráadásul ez csak a minimum, hát akkor szerintem választ kaptál a kérdésedre.
2015. júl. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Változtass! Járj el tásaságokba,szórakozni,menj emberek közé,érezd jól magad,és ne panaszkodj!
2015. júl. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy nem vagyok egy társasági ember.
2015. júl. 15. 13:10
 8/17 anonim ***** válasza:
ugyanígy vagyok csak férfiban, ha van kedved ismerkedni, írj nyugodtan :) 22/f
2015. júl. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én tapasztalatból beszélek, csak akkor nincs senkid, ha nem elég jó az, akinek/akiknek kellenél. Nálam eddig csak csúnya lányok próbálkoztak, nem kellett egyik sem, egyedül vagyok, mert a szép lányoknak én nem kellek. Nálad ugyanez lehet a helyzet szerintem. Vagy megpróbálod egy csúnyább fiúval a kapcsolatot, vagy egyedül maradsz és változtatsz a külsődön, hogy legyen esélyed a helyes fiúknál. Én most ezt csinálom, fejlesztem magam.
2015. júl. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Aki nem fogad el olyannak amilyen vagy,az sajnos sose szeretne téged
2015. júl. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!