Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én látok durván rémeket? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én látok durván rémeket? Vagy valóban van valakije?

Figyelt kérdés

párommal mindössze 6hónapja járunk.


Nos én ma dollgoztam este8ig, Ő vitt be melózni, de reggel csúnyán összekaptunk, tehát délután felhívtam hogy este hazamegyek busszal. Ő nem is ellenkezett, egész nap nem keresett, nem eröltette hogy értem jön.


Azt tudtam hogy megy az anyukájához DÉLELŐTT...NA DE:

mondom hazafele beugrom hozzá, beszéljük meg a délelőttit...nem találtam otthon... felhívom,hogy hol van...felveszi (hallom a háttérzajt) de szinte hebegve mondja hogy Ő a mekiben eszik.ahhham...persze akkor volt 21:50.


Jó,mondom itt valami nem stimmel. Mondom neki, hogy okés, találkozzunk. Mondja hogy rendben 20perc és jön haza.

Esküszöm még volt is eszembe hogy elmegyek elé, mert ez gyanús...na elkerültük egymást,szembe jött velem, én megismertem a kocsiját, Ő nem figyelt engem. Az tuti hogy a mekiben volt,mert onnan jött...DE

Itthon kiszáll a kocsiból és fekete ing+csinos dzseki, extra parfüm, fuxok rajta...

Mondom egyedül voltál??? És elkezd röhögni, hogy én mit vagyok féltékeny.


Na szó szót követett, azt állította hogy az anyjától jött haza és beugrott EGYEDÜL ENNI!

AHA este 21ig volt az anyjánál, INGBEN??? PARFÜMÖZVE???

Hagyjuk már a kamut.


Bármit kérdeztem beleröhögött a fejembe, tuti zavarban volt.

Kértem hogy mondja el kivel volt, csak azt hajtogatta hogy egyedül.

Szerintem kamus...

Felhúztam magam, mondtam hogy azonnal vigye tőlem a cuccait és még Ő hordott el engem minden szemétnek,csapkodott, stb.


Szerintetek is gyanús???


2015. ápr. 26. 22:58
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:

tudja,hogy alapból féltékeny vagyok... és ilyenek csinál.

Nem értem.

Nekem nem áll össze a kép.


Ha sima poloban lett volna,meg farmerben MERT IGY ÖLTÖZIK!!! Akkor elhiszem, de fekete ingben meg vagány-csinos dzsekiben extra illattal...ááhhh...fura.


UTOLJÁRA A 2.RANDINKON VOLT ILYEN CSINOS!


Nem vallotta be hogy nővel voolt...de szerintem van valami.


Szerintetek?


Én ezek utn sehogysem bízom többé benne. Olyan érzésem van hogy megcsalt.


Hogyan tovább? Miért nem volt őszinte???

2015. ápr. 26. 23:01
 2/34 anonim ***** válasza:
megcsalt.
2015. ápr. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:

Igen,szerintem is.


Na de könyörgöm: MIÉRT NEM VETTE ÁT AZ INGET HAZAFELÉ? ÉS VOLT SIMA POLOBAN??? ha nincs kiöltözve nem gyanitok semmit.


Komolyan ilyen hülye????

Ha nővel volt miért nem vállalta fel??

2015. ápr. 26. 23:04
 4/34 anonim ***** válasza:

Minden esetre ha az én pasim csinálta volna ezt ugyan így számon kértem volna.

Szerintem is gyanús de nincs rá kézzel fogható bizonyíték.

És azóta nem beszéltek?

2015. ápr. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

ez ma este történt alig 1órája.

Azóta nem beszéltünk. Számomra ennek itt a vége!

Undorodom tőle, egy utolsó hazug,gyáva patkány a szememben,akiben annyi gerinc sincsen hogy őszinte legyen.


Amugy láttam hogy messengeren aktív volt meg fel-le lépegetett este...lehet akkor pontosította az időpontot a nővel.


Az a baj,hogy szeretem. Ő életem első szerelme, elhittem hogy Ő az igazi! És nagyon fáj... de számomra vége!


Mindig azt mondta hogy sosem csalna meg mert én vagyok a mindene.


Most egy csomó cucca itt maradt, nem vitt el semmit.

FÁJNA MÉGEGYSZER LÁTNOM. MIT TEGYEK??? :(


SEGÍTSETEK!!!!!!!!!!!

2015. ápr. 26. 23:09
 6/34 A kérdező kommentje:

plusz nem értem hogyan csinálhatta és kivel... többször is átnéztem a napokban a telefonját ÉS SEMMI!


Most is elkértem tőle, azonnal odaadta...

2015. ápr. 26. 23:10
 7/34 anonim ***** válasza:
Szerinted nincs valami ami kiválthatta ezt ,hogy ilyet tegyen?
2015. ápr. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

Elismerem hogy balhes vagyok es bizalmatlan.

De kedves utolsi,szerinted ennek kezelesere az a mod amita a (mostmar ex)parom muvelt????


Szerinted ez mentseg a megcsalasra???

En elj

Elitwlem a megcsalast. Vagy feletek az gyogyir?

2015. ápr. 26. 23:16
 9/34 anonim ***** válasza:
Hú, te mekkora hárpia lehetsz..
2015. ápr. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
Szerinted hagyd pár napig, ne beszéljetek így te is és ő is átgondolhatja a dolgokat. Utána meg le kéne ülnötök megbeszélni ezt az egészet. Mert amint említettem én is kiakadnék rajta. A telefonjából meg bármit kitörölhet.
2015. ápr. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!