Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Menyasszonyommal már 8 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyasszonyommal már 8 éve vagyunk együtt és az utóbbi 1,5 hónapban nem voltunk együtt szexuálisan és nem is kívánja mindig talál kibúvót valószínű, hogy van valakije?

Figyelt kérdés
Mert másra már nem tudok gondolni.
2015. ápr. 8. 20:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
35%
Igen.
2015. ápr. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
69%
Igen vagy nem, két esélyes. Valami gondja biztos van, beszéljétek meg, másképp nem fog kiderülni.
2015. ápr. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nem hiszem. Mi 3 eve vagyunk a baratommal es legtobbszor nem igenyli annyira a szexet. En vagyok aki jobban szoktam akarni :)

Nem hiszem hogy megcsalna, lepd meg valami romantikus dologgal :) nem lehet hogy babat var? Vagy csak valami nincs rendben? Kerdezd meg mi a baj

18/L

2015. ápr. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ő azt mondja szeret és éppen költözés előtt vagyunk de bizonytalan vagyok így nem akarok elköltözni vele.
2015. ápr. 8. 20:10
 5/14 anonim ***** válasza:

Ha ezt nem tudjátok érett, felnőtt emberek módján megbeszélni, akkor annak a kapcsolatnak lőttek. Ha a párod nem érti meg azt, hogy a partnere meggebed azért, hogy szexuálisan boldoggá tegye...ott valami komoly probléma van,mert finoman szólva nem rajtad járnak a gondolatai.

Ha most költöznétek össze, akkor még az is lehet, hogy beijedt....remélhetőleg erőt vesz magán és elmondja.

37F

2015. ápr. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ő mit mond, miért nem szeretne veled lenni?
2015. ápr. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hát az biztos hogy nem ijedt be mert éppen az ő ötlete volt. Mikor meg felhozom a témát mámit a szexet mindig rám fogna hogy én nem akarom de mikor közelednék hozzá mindig kihátrál.
2015. ápr. 8. 20:32
 8/14 A kérdező kommentje:
90%-ba nem mond semmit inkább veszekedést generál. Már arra vetemedtem, hogy átnéztem a telefonját és a laptopját de nem találtam semmit.
2015. ápr. 8. 20:45
 9/14 anonim ***** válasza:
Hát ebből nehéz bármit is kitalálni.Nem kezdett el mostanában fogamzásgátlót szedni?Vagy nem váltott tablettát csak,mert nekem az egyik fajta teljesen lecsökkentette a libidómat és arról nem ő tehet.Régebben milyen gyakoriak voltak az együttlétek?
2015. ápr. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ugyan azt a gyógyszert szedi már vagy 5 éve (Gestomix), régebben max 1 hét telt el együttlét nélkül.
2015. ápr. 8. 20:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!