Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 21 éves vagyok és még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 éves vagyok és még nem volt barátnőm ciki?

Figyelt kérdés
Lehetett volna már alkalmam hogy összejöjjek 1-2 lánnyal csak nem jött be nekem eddig semelyik akinek kellettem volna. Viszont aki meg nekem kell azoknak meg én nem kellek soha. :( Nagyon szeretnék már barátnőt mert egyre magányosabban érzem magam és egyre inkább elvagyok keseredve. Nem akarok egyedül maradni életem végéig. :(
2015. júl. 16. 04:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Pancser.
2015. júl. 16. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%
Nem ciki.
2015. júl. 16. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
De.
2015. júl. 16. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%
Nekem 22 évesen lett az első párkapcsolatom. Kicsit kellemetlennek éreztem akkoriban én is, de utólag visszagondolva abszolút nem ciki , nem adok mások negatív véleményére. Én amúgy is furcsa ember vagyok hiszen nálam a kapcsolat , család jelenleg valahol a 4. Helyen állhat a fontossági sorrendemben
2015. júl. 16. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%
Nekem meg 28 évesen még randim sem volt. Ez nem ciki, mivel alacsony vagyok és ocsmány, emiatt egyetlen egy nő sem képes esélyt adni még arra sem, hogy eljöjjön velem randira.
2015. júl. 16. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Kérdezô, cikinek nem ciki, de nagyon szar. Hasonló helyzetben vagyok, csak fiatalabb, mint te.

OFF: utolsó, neked írtam privátot kétszer is, miért nem válaszolsz rá..?

2015. júl. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Akkor èn mit modjak 32 èvesen?

Sosem randiztam, nem volt barátnőm sem.

2015. júl. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Ha nem adtok esélyt annak aki szeretne tőletek valamit akkor így is marad a helyzet! Lehet nem az esetetek, de ki tudja mi sülhet ki belőle..nyitottnak kell lenni...
2015. júl. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Csúnya, dagadt nőknek nem adok esèlyt
2015. júl. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Èn úgy kompenzáltam a randinèlkülisèget, meg hogy nincs egy szèp barátnőm, hogy eljártam.....
2015. júl. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!