Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 21 éves vagyok és még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 éves vagyok és még nem volt barátnőm ciki?

Figyelt kérdés
Lehetett volna már alkalmam hogy összejöjjek 1-2 lánnyal csak nem jött be nekem eddig semelyik akinek kellettem volna. Viszont aki meg nekem kell azoknak meg én nem kellek soha. :( Nagyon szeretnék már barátnőt mert egyre magányosabban érzem magam és egyre inkább elvagyok keseredve. Nem akarok egyedül maradni életem végéig. :(
2015. júl. 16. 04:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Qurvázni....
2015. júl. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
13 èvet aktîvan qurváztam, heti 1 új qurva, sosem mentem vissza 2x ugyanahhoz
2015. júl. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Mostanra aszexuális lettem ès nőgyűlölő!
2015. júl. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Na erről beszélek. Egyébként régen én is így gondolkodtam..Volt jópár srác aki megismert volna engem, de én válogatós voltam..Utólag belegondolva kicsit lelkiismeret furdalásom volt.Persze most már tárgytalan hisz kapcsolatban vagyok jó ideje.De én tanultam belőle azért írtam. A barátom pl.nekem sem volt az esetem..bár ő nem is csúnya!:)
2015. júl. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Nem ciki csak tudod az emberek többsége primitív és rosszindulatú azt hiszik minden a ba*****szás körül forog. Érdekes a tiniket leri**cozzák de már ha az embernek 20-24 évesen nem volt kapcsolata akkor már vele valami probléma van márpedig a 12-15 éveseknek is működnek a hormonok akkor ők nem kefélhetnek én ezt az álláspontot sem értem. Az emberek szeretnek felállítani egy normarendszert és én eszerint sosem akarnám élni az életem ha azt mondanák hogy 30 éves korodig ne legyen barátnőd te akkor ezt tennéd mert a többség ezt mondja. Amúgy szerintem semmi probléma nincs ezzel hogy nem volt még kapcsolatod örülj hogy nem használt ki a sok kis ri**gyó
2015. júl. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!