Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az nagyon ciki ha valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nagyon ciki ha valakinek 32 éves kora létére még soha nem volt párkapcsolata?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 20. 16:01
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
56%
Hát eléggé. De miért nem volt? Nem is járt soha együtt senkivel?
2015. ápr. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 909 válasza:
53%
Szerintem, nem az! Az is lehet hogy az a ''valaki'' meg nem talakozott olyan szemelyel, aki ''hozza illene'' vagy csak varja az ''igazit''. Akar az is lehetseges, hogy nem ''parkapcsolati beallitottsagu'' az az illeto!
2015. ápr. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
84%
Ha vágyik rá, ciki. Ha jól érzi magát így, akkor nem ciki.
2015. ápr. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudom, hogy ciki-e, de nekem 38 éves koromban volt az első párkapcsolatom. Alkalom lett volna már korábban is, de én komoly érzelmek nélkül nem lettem volna erre hajlandó.
2015. ápr. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
97%
Miért lenne ciki? Senkinek semmi köze hozzá, rajtad kívül.
2015. ápr. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem furcsa. Viszont az a jó benne, hogy rajta kívül senki sem tudja - legalábbis, akivel össze akarsz jönni, az nem tudja.
2015. ápr. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
90%

Az a ciki, ha valaki azzal foglalkozik, hogy ki mit gondol, ha folyton a másoknak való megfelelésből tesz valamit vagy nem tesz, na az ciki.


Na és a probléma...:

Hát nekem pl két kapcsolatom volt, egyik hosszú, másik rövidebb. Őszintén szólva jobban örülnék, ha egyik se történt volna meg... Na de, mi lenne ha nem történt volna meg... MOst nem tudnám mit kell elkerülni... Hiányozna a tapasztalat. Ha nem is sikerült egyik kapcsolat sem, tudom miért nem, úgymond tanultam ezáltal.

Ezek nélkül 30-on túl ugyanúgy megeshet egy elbénázott kapcsolat, mintha 20 éves lennék. Szóval nem tudom érthető voltam-e....

Ha harmincon túl jött volna az első kapcsolat, és az illető nem az igazi, akkor ugynúgy jöttek volna a problémák. Most viszont már ismerkedéskor kevés infó alapján is jobban tudok dönteni. Legalábbis azt hiszem. :)

2015. ápr. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 Bence_ ***** válasza:
70%

Cikinek nem ciki.

Miért nincs?

Ha szeretne és nem jön össze akkor valamiben elüt az "átlagostól"

2015. ápr. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
20%
Ha férfi, akkor nem ciki, mert nem tehet róla, hogy rondának született. Ha nő, akkor már inkább ciki, mert arra utal, hogy borzasztóan válogatós.
2015. máj. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
56%
Nem ciki, de ilyen idősen azért általában már szokott valami baj lenni azokkal az emberekkel, akiknek még soha semmi kapcsolata nem volt.
2015. jún. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!