Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mekkora hátránnyal indul egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora hátránnyal indul egy 19-20 éves fiú a hasonló korú vagy fiatalabb lányoknál ha nincs kocsija, motorja az olyan fiúkkal szemben, akiknek van?

Figyelt kérdés
Lányok, mennyire számít ez nektek őszintén?
2015. júl. 17. 17:08
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem naggyal, de azért érezhetővel. Az a helyzet, hogy a mainstream média úgy ábrázolja a 19-20 éves fiatal férfiakat, mint anyagilag stabil és független, non-stop partira kész gyerekeket, akik bolondosak egymás közt, de a nőkkel szemben 101%-ban odaadóak. Mivel ezt nyomják a hasonló korú fiatal nők arcába, akik elég nagy médiafogyasztók, így az a kép alakul ki a fejükben, hogy az ilyen korú férfiak megengedhetnek maguknak sok mindent, a nyaralástól elkezdve a kocsi+lakás kombóig, holott a valóságban a 19-20 éves férfiak az esetek legkisebb részében állnak anyagilag a saját lábukon, amijük van az a családjuktól származik, így megesik az, hogy sok naiv nő azt hiszi, hogy természetes dolog, ha egy épphogy leérettségizett srác autóval jár-kel, ergo sokuknak alapelvárás az autó-motor, talán lakás együttes, arról nem is beszélve, hogy a fentebb említett fősodrató média úgy ábrázolja a szóban forgó férfiakat, mint kockahasú, napbarnított Don Juanokat, akiknek a hófehér mosolya bugyik tucatjait nedvesíti be, így az ilyen alakot is természetesnek gondolják de a hamis testkép közvetítés megint egy másik téma...
2015. júl. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Én nem kezdenék olyan sráccal akinek van autója, lakása, pénze, a legújabb Iphoneja.. Ezek az egyedek olyanok mint a nagyra nőtt ovisok. Képtelenek viselkedni (a nővel és a környezetükkel), azt gondolják hogy a világ a sajátjuké, téveszméjük szerint mindenkinek úgy kellene viselkednie velük mintha csak az anyukájuk lenne... Ilyen férfi nem tisztel és nem értékel semmit mert azt gondolja MINDEN JÁR NEKI!

Köszönöm nem egy ilyen sráchoz volt már szerencsém, és nem kérek belőlük!

2015. júl. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Nem indulsz hátránnyal, nem az a fontos, hogy van-e "menő" kocsid/motorod meg a legújabb iPhoned, azok a lányok, akiknek ez az elsődleges, olyanok is, lerí róluk már messziről kb.. Volt már szerencsém baráti körben ilyen hölgyeménnyel találkozni, no komment.

De szerencsére nem mindenki ilyen.

Bár ide hiába írják le a lányok h nem ez a fontos számukra, mindig jön egy két "nagyokos", akik úgyis jobban tudják nálunk.. :)

2015. júl. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
ma 22:37 hagyjuk már ezt vannak kivételek! ez kb olyan hogy minden roma lop csaL hazudik de azért vannak kivételek akik dolgoznak! na de mennyi? nagyon kevés! tyúk efektus! van 10 tyúk 9 fehér 1 fekete és azt mondod rá vannak kivételek az az 1 fehér! az arányokat nézd ne azt hogy jaj vannak kivételek...... vannak igen nem tagadom de nagyon kevés..
2015. júl. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Miért, hány 19 évesnek van manapság kocsija, motorja...?

És barátnője...?


Csak ezt gondoljátok végig.

2015. júl. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Jajj tudtam ki hiányzik innen, drága varacskos vaddisznócska... :D

Te tényleg nem unod még, hogy állandóan belekötsz mindenkibe, aki nem a te idióta nőgyűlölő nézeteidet vallja??! Mindig csak általánosítasz és szídod a nőket, az esetleg nem fordult meg a fejedben, hogy nem mindig csak a nő a hibás, hanem ne adjisten pl a te minősíthetetlen stílusoddal is probléma van?! Ja gondolom nem, te vagy a jó, mindenki más hülye.. Ennyit tudsz, semmi mást.

Talán neked volt dolgod már a világ összes létező nőjével, ekkora hatalmas nagy tapasztalatod van, hogy ennyire nyomatod a sok sületlenséget?! Kötve hiszem, akkor meg nem értem miről magyarázol... Volt tapasztalod X nővel és te ezalapján ítéled el az összes többit, hát ehhez aztán nem kell sok ész.

Rengeteg olyan nő van, akinek nem az számít h mid van, milyen kocsid/házad/telefonod. Az én baráti körömben elég sok lány van, akiket évek óta ismerek és jóban vagyok velük, és egyik sem az alapján választ párt, hogy van-e kocsija a pasinak. Kivéve azt a hölgyeményt, akit előbb említettem. Szóval nem kell a leminősítő, gyűlölködő hozzáböfögésed mindenhova, mert ezzel saját magadat égeted be... Jó lenne, ha nem húznád rá ezt a sablont mindenkire, csak azért mert neked nem jött össze a csajozás, amit egyáltalán nem csodálok a hozzászólásaid alapján..

2015. júl. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
16-os, én is ugyanezt érzem, egyszerűen szánalmas, amit csinál. Ment a zöld kéz neked.
2015. júl. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ez már nagyon kikívankozott belőlem, jó lenne ha kitiltanák már innen örökre a jó fenébe, szánalom hogy ennyire nem veszi észre magát... Annyi néven fent volt már, de látom nem esik le neki, hogy senki nem kiváncsi rá. Aztán most szokásához híven írta is a primitív, kommentjeivel azonos szinten lévő privát üzenetét.... :D Ott mocskolódik és engem szíd. Sz-á-n-a-l-o-m :D
2015. júl. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Az ilyen dolgokat nem hátrányként kell venni, hanem ismerni a lehetőségeket, mit is engedhetsz meg magadnak stb...

Akinek van egy szakadt audija bmw-je, hiába 9 millióért vette, annak nyilván ez bele van kalkulálva a megélhetésébe, mint ahogy egy gyorsasági motor.

Ha neked is van rá való, akkor kezdj bele.

2015. júl. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!