Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nektek is van hasonló élményet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csabeszmester kérdése:

Nektek is van hasonló élményetek, tapasztalatotok a társkeresésben?

Figyelt kérdés
Konkrétan arra gondolok hogy miért imádják a nők egy friss ismerkedés/randizás alatt szidni az előző pasijaikat,esetleg exférjüket?? Többek között ezért is szánom rá nehezen magamat arra hogy ha esetleg lehetőségem adódik ismerkedni nőkkel (akár neten,akár élőben)akkor kezdeményezzek náluk mert előjönnek ezek az "élmények" és elmegy teljesen a kedvem az egésztől. Újra és újra meghallgatni hogy ők mennyire padlón vannak,és hogy Jóska,Pista milyen gazember volt velük. Nem tudom ti hogy vagytok ezzel de én jól szeretném érezni magamat egy randin,nevetni és haladni előre az ismerkedésben,nem pedig hallgatni a folyamatos panaszkodást,meg a mártír szöveget. Ilyenkor az is előjön bennem hogy ha esetleg összejönnék velük akkor utána én is szépen felkerülnék a "listára" a többi rosszember közé. Az elmúlt 1 évben aztán módszert váltottam és mikor az aktuális randipartnerem elkezdte a szokásos "műsort" akkor közöltem velük hogy abszolút nem érdekelnek az exek sztorijai,mert én nem rájuk vagyok kíváncsi hanem arra a személyre aki velem szemben ül! És ha nem képes elszakadni ettől a témától akkor inkább fejezzük be az ismerkedést. Na ilyenkor meg megkaptam az "érzéketlen" pasi jelzőt hahaha.. :P Ki érti ezt?
2015. jún. 8. 14:59
 1/6 anonim ***** válasza:
38%
nőkben ne keress logikát mert nincs!
2015. jún. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"Ilyenkor az is előjön bennem hogy ha esetleg összejönnék velük akkor utána én is szépen felkerülnék a "listára" a többi rosszember közé."


Ez bennem is felmerülne. Illetve fel is merül, más szituációkban is.

2015. jún. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Azért nem egészen értek egyet az előttem szólóval. Van, csak az érzelmi oldalra többet lehet írni, ezért is beszélünk annyit az "előzőről". Nekünk az érzelmek a fontosabbak. (azt hiszem) Bár hozzáteszem, egy új pasinak totál felesleges emlegetni a régit!!! Csak rontani lehet a helyzeten, mint ahogy azt már észrevetted, neked sem esik jól.

De szerintem kicsit másmilyen lányokat kéne felszedned, mert nem mindenki ilyen. Én a férjemmel már együtt voltam, mikor először előkerültek az "exek" téma és akkor is ő hozta fel, mert találkoztunk az egyikkel.

2015. jún. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
7%
Az ilyen nők valójában ezt várják el, hogy megalázzák, megcsalják, megverjék őket. Bánj te is így velük, és sikered lesz!
2015. jún. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem durván 3-4 évvel ezelőtt volt egy ilyen lánnyal a tiédhez nagyon hasonló esetem. Eleinte mindenről el lehetett vele diskurálni, nagyjából az érdeklődési köreink is egyeztek. Aztán egyszer csak mutogatni kezdte a képeit a volt kandúrjairól, meg azokról a srácokról, akik hajtottak rá, ami mellesleg engem baromira nem érdekelt. Két exhapsiról és másik két-három srácról fröcsögni kezdett, oltani, szidni mindet, hogy mekkora szemetek voltak vele, mind átverte őt, és mindig ő volt a szerencsétlen áldozat. Nekem itt már gyanús kezdett lenni a dolog, hogy "nabаzmeg', hamarosan én is a listán leszek", és a tippem beigazolódott. Amikor őkelme már kezdte azt érezni, hogy egyre jobban hanyagolom, meg egy-két hazugságnál le is bukott a kicsike, úgy kezdte csavargatni a történéseket, mintha ő dobna engem, s mintha én lettem volna a rohаdék vele. :D A barátnőinek beadta azt a sztorit (utólag visszamondták), hogy én őt csak kihasználtam, átvertem, megvezettem, és hogy ő erre ügyesen rájött, és tulajdonképpen azonnal kidobott stb. :D Amikor hónapokkal később mesélték a kedves barátnői (akik mellesleg azóta már nem barátnői valami okból kifolyólag), szakadtam a röhögéstől, majd legyintettem egyet az egészre.
2015. jún. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nos én alapból nem szeretem ha "lelki szemetesláda" opcióba akarnak használni. Ha párkapcsolaton belül vagyok valakivel akkor oké hogy meghallgatom a "közös problémánkat" és megoldást próbálok találni rá a párommal közösen. De hogy az "elődeim" hibáit,botlásait az általuk okozott/vélt vagy valós sérelmeket rámzúdítsák na azt nem szeretem. Én sem traktálom az aktuális randipartneremet azzal hogy a volt exbarátnőim milyenek voltak,miért szakítottunk stb... A sikertelen párkapcsolatokat lezárom magamban,kiértékelem az esetleges hibákat/hibáimat aztán megpróbálok egy újabb lehetőleg sikeresebb párkapcsolatot kialakítani olyannal akihez vonzódok is,pont azért mert ő is a jövőbe tekint nem pedig leragad a múltban. :)
2015. jún. 9. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!