Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 20 éves srác véleménye a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Durexduck kérdése:

20 éves srác véleménye a csajozásról a mostani világban. Hogyan lehet ismerkedni mostanság?

Figyelt kérdés

Hali!

Igazából nem tudom mennyien vannak így vele, de azt érzem, hogy akárhova megyek (kocsmáktól kezdve fesztiválokig) nem lehet olyan lányt találni akivel lehetne egy normális kapcsolatot kezdeményezni. Ez alatt azt értem, hogy nem lehet belekezdeni valami bonyolultabb dologba, persze nem így rögtön, csak ha van egy lány és megismerem a buliban utána nincs folytatás...

20 éves vagyok, egyetemista (BME), sok szórakozóhelyen voltam, egyetemistáknak szóló bulikon is de mindig csak ilyen "2 kiló alapozó + 2 kiló smink és magassarkú" típusú lányokat látok pedig átlagos lányokat keresek, legyenek szépek, de az is jó lenne, ha egyetemista lenne vagy fősulis, akik értékelnek mást is a külsőn és egy 3-mas BMW-n kívül (mondjuk azt ha egy srác gitározik). De lehet hogy én vagyok túl válogatós :D, nem tudom.

Mit gondoltok erről? Mert akármi jön szembe a neten, ott azt írja a cikk szerzője, hogy a fiúk azok akik "visszariadnak" egy komolyabb kapcsolattól és ők nem elég tökösek. Én ezt erősen kétlem. Nem kevésszer próbálkoztam már, de sosem én voltam aki visszalépett.

Örülnék ha egy két lány (vagy srác, ha van tapasztalata ez ügyben) hozzászólna ehhez, mert most nem tudom hogyan lehetne belekezdeni valamibe, mit ajánlotok (pl. internetes ismerkedés vagy valami).



2015. júl. 18. 00:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%

És ilyenkor jönnek a csinos, visszahúzódó lányok kommentelni majd, hogy az olyan lányok, akiket te keresel, nem járnak bulikba. Igen, valóban. Otthon ülnek, és könyvmolykodnak. Úgy majd biztos rájuk talál a normális pasi...:D

Neten ne ismerkedj, hidd el, jó szándékból írom. Köze sincs az élethez. Menj el sportolni egy közösségbe, ahol lányok is vannak. Az a legjobb hely, ott közös a téma eleve.

2015. júl. 18. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
37%

Én is a BME-re jártam (VIK), és a legtöbben valamilyen képzésen szedték össze a csajaikat. Senior, Instruktor átképzés, Láthatatlan Egyetem, stb.


Tehát nem a szórakozóhelyeken. Pláne, hogy a mi kolis bulijaink nyitottak és jönnek az általad leírt csajok pasit fogni..


Tehát inkább valami közösségi tevékenység által szedték össze a normális csajokat. A bulikban inkább csak egy éjszakásokra hajtottak.


Azért nem vonom bele magamat a leírásba, mert nő vagyok, de én is így ismertem meg az exemet is, páromat is. A barátnőim is ezekben a körökben ismerkedtek meg a barátaikkal. És mi nem a hisztikirálynő kategóriába tartozunk. :) (meg nem is a csúnyácskák közé, mielőtt jönne, hogy a viken sosincs jó csaj :))

2015. júl. 18. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Aztán persze mi is buliztunk, de nem ott hódítottak meg minket. :) Legalábbis nem ott kezdték..
2015. júl. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Jut eszembe.. Ökörsütés..na ott is lehet tök jól ismerkedni. :) Keress olyan egyetemi programokat, ami nem kifejezetten buli, mint az Old's Club vagy Mad World, hanem inkább sörözős kajálós összejöveteleket.


És nálunk ezeken a programokon azért elég sok a csaj..SOTE,PPK,BME, van minden.

2015. júl. 18. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én tai chi orán szedtem össze a páromat. Tök jók voltak a nők és egyik sem a valóvilágról akart beszélni. Ami máris jó jel.
2015. júl. 18. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

És aki nem egyetemista, hanem végzett technikus?

Úgy vettem észre hogy baráti körből lehetne, de ők foglaltak... A fesztivál/diszkó kilőve, oda nem komoly kapcsolatot keresve megy az ember.

2015. júl. 18. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem volt minden, de siker többnyire nekem sem sikerült. Volt olyan kivel napokat tudtam beszélgetni mind élőben, mind neten, de szerinte mi nem illetünk össze. Igazából ő rá tekintek első szerelmeként, mert ez 5 éve történt és még mindig tetszik. Volt olyan akivel a 2. találkozáson már nem tudtunk miről beszélni, de olyan is volt aki elsőre még nem mondta meg, hogy nem akar semmit, pedig én szerintem manapság elég ritka módon odaálltam elé és bevallottam, hogy mit érzek iránta a suli közepén, ennél nagyobb mód arra, hogy mennyire gondoltam volna komolyan nem biztos, hogy van vagy esetleg csak szimplán hülye vagyok. Tény és való, hogy nem egyszerű ma párt találni főleg ha egy normális srác akarja akit már vagy 5x visszautasítottak és egyre kevésbé mer próbálkozni.
2015. júl. 18. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
58%

Pénzzel. Sok pénzzel. Sok-sok pénzzel, és picikét még annál is többel.


Fesztiválon/diszkóban max. olyan nőcskét szedhetsz össze, akit két-három vodkanari után meg lehet reszelni a diszkó rötyijén,de az se lesz meg pénz nélkül.

2015. júl. 18. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kevés normális lány van, aki komoly kapcsolatra is alkalmas, és az a kevés is mind foglalt. Olyan pedig, akit a külsőn és a vagyonon kívül más is érdekelne, nem is létezik.
2015. júl. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ennyire azért nem rossz a helyzet szerintem, bár igaz, hogy van +2 év élettapasztalatom :D és nem Pesten tanulok, így arról nem tudok nyilatkozni.

Én sem a BMW-t tartom a keresendő értéknek a másikban, és normális lánynak tartom magam, de! :D Ha bulizni/fesztiválozni megyek, akkor általában nem azért teszem, hogy ott megismerjem életem párját, hanem hogy bulizzak, szórakozzak, kiszakadjak a hétköznapokból.

Ha ilyen szempontól nézzük, azért biztos több "normális" lány van a szórakozó helyeken, csak más élethelyzetben látnád rajtuk, hogy ők normálisak, nem egy fáradt hét és egy üveg bor után.

Szóval csatlakozom az előttem szólókhoz, járj el sportolni, vagy egyéb iskolán kívüli programokra, ott ismerkedj.

22/L

2015. júl. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!