Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 20 éves srác véleménye a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Durexduck kérdése:

20 éves srác véleménye a csajozásról a mostani világban. Hogyan lehet ismerkedni mostanság?

Figyelt kérdés

Hali!

Igazából nem tudom mennyien vannak így vele, de azt érzem, hogy akárhova megyek (kocsmáktól kezdve fesztiválokig) nem lehet olyan lányt találni akivel lehetne egy normális kapcsolatot kezdeményezni. Ez alatt azt értem, hogy nem lehet belekezdeni valami bonyolultabb dologba, persze nem így rögtön, csak ha van egy lány és megismerem a buliban utána nincs folytatás...

20 éves vagyok, egyetemista (BME), sok szórakozóhelyen voltam, egyetemistáknak szóló bulikon is de mindig csak ilyen "2 kiló alapozó + 2 kiló smink és magassarkú" típusú lányokat látok pedig átlagos lányokat keresek, legyenek szépek, de az is jó lenne, ha egyetemista lenne vagy fősulis, akik értékelnek mást is a külsőn és egy 3-mas BMW-n kívül (mondjuk azt ha egy srác gitározik). De lehet hogy én vagyok túl válogatós :D, nem tudom.

Mit gondoltok erről? Mert akármi jön szembe a neten, ott azt írja a cikk szerzője, hogy a fiúk azok akik "visszariadnak" egy komolyabb kapcsolattól és ők nem elég tökösek. Én ezt erősen kétlem. Nem kevésszer próbálkoztam már, de sosem én voltam aki visszalépett.

Örülnék ha egy két lány (vagy srác, ha van tapasztalata ez ügyben) hozzászólna ehhez, mert most nem tudom hogyan lehetne belekezdeni valamibe, mit ajánlotok (pl. internetes ismerkedés vagy valami).



2015. júl. 18. 00:32
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
aha értem :D az ilyen közösségi dolgok jók, csak mondjuk sporttal nem tudok nagyon mit kezdeni, kondizni járok előtte meg kajakoztam és ott azért nem nagyon lehet csajozni, ilyen sulis dolgokra gondoltok, mint sport tárgyak? :D mint pl röpi. Én még az ilyen haveri társaságokra gondoltam, csak ott meg nem nagyon jönnek új tagok. Néha mondják ismerőseim, hogy menjek oda egy lányhoz a héven vagy valahol az utcán, csak az nekem nem valami reális ötlet, hogy ráköszönjek egy ismeretlen lányra vaktában...ám köszi a válaszokat!
2015. júl. 19. 16:52
 12/12 anonim ***** válasza:

Hm, szóval a lány ne sminkelje (túlságosan) magát, ha szórakozni megy? Ezt egyszer kipróbálom...

Lehet, hogy csak én vagyok naiv egyetem (BME) előtt egy hónappal, de ha a lány egyetemista, nyilván nem ragad le a külsőnél és a BMW-nél. Biztos érdekli az Audi is. :D Komolyra fordítva a szót, egy kis környezetváltás (egy hozzászóló említette a sportot) eredményezhet egy új baráti kört, ahol több lánnyal is megismerkedhetnél. Esetleg könyvtár, kávézó etc.

Társkeresési céllal ne ismerkedj a neten. Legalábbis nekem ez a tapasztalatom. :D

2015. aug. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!