Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nem elég a sportos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nem elég a sportos életmód, látszódnia kell a testalkaton?

Figyelt kérdés

Mert azt szoktátok írni, hogy azért fontos a sport, mert akkor nem lusta, nem otthon fekszik folyton az illető, figyel az egészségére, sportolhattok közösen vele stb. stb. de mi van, ha egy férfi sokat sportol, szokott edzeni, súlyzózni, futni, kosárlabdázni, figyel a táplálkozására, nem ez nem látszik meg a testalkatán, mert olyan a genetikája. Nem túlsúlyos, nem sovány, de nem is izmos, nem is szálkás, hanem átlagos testalkatú.

Szóval ha tudnátok milyen sportos, egészséges életmódot él, de ez nem tükröződik a testén, akkor már nem lenne esélye nálatok?


2015. júl. 18. 08:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel mi a másik hobbija, sportol-e vagy sem, nézzen ki normálisan és kész. Az átlagos alkat ami nem kövér az már jó.
2015. júl. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ja, csak a kinézet számít? Hát ez csodálatos.
2015. júl. 18. 08:39
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem nem csak az, de tudtam, hogy beszól majd erre valaki :D A kinézet számít először, utána hogy normális-e a másik, kijövünk-e, jófej-e stb, de most az hogy sportol-e vagy sem, nem létfontosságú kérdés.
2015. júl. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Akkor mi létfontosságú?
2015. júl. 18. 08:46
 5/11 anonim ***** válasza:
Levegő, víz, alvás, étel. :)
2015. júl. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Sportolsz rendesen és nem látszik meg egy pici izomzat se? Ez egy picit ellentmondásos már nem azért! És ne fogd a genetikára, mert annak semmi köze hozzá! Ha rendszeresen sportolsz, az már eleve meglátszik rajtad és van rajtad izom, ha nem, akkor valamit rosszul csinálsz!


Egyébként meg tök mindegy, hogy látszik-e rajta vagy sem. Az összkép legyen jó. Hiába fullos a teste, ha az arca számomra nem szimpatikus. Szóval erről csak ennyit. Mivel minden embernek más az ízlése, más tetszik, ezért ha nekem megfelelő a külső kinézete, utána már jöhet a sokkal mélyebb víz, tehát a belső tulajdonságok.

2015. júl. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ui.: mi létfontosságú?


Egészség, boldogság, szeretet, béke, harmónia, szerelem, jó belső tulajdonságok, azért számomra a külső is feleljen meg de az az idővel úgyis változik.

2015. júl. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem az izmosodás a cél, hanem élvezem a sportot. Minimálisan látszik rajtam, de nem mondanád meg a testalkatom alapján, hogy mennyit sportolok.
2015. júl. 18. 09:10
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha jó vagy a sportban, akkor az erővel jön az izom is. A focitól meg a kosárlabdázástól nem leszel izmos, de írtad, hogy súlyzózol, szóval biztos meg fogsz látszódni. Ha már valaki kinyom 100 kilót fekve, ott már azért látszik.
2015. júl. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"A focitól meg a kosárlabdázástól nem leszel izmos"


Kosarazni nem szoktam, de a focitól igencsak kőkemény combizmod és vádlid lesz.

2015. júl. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!