Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak szerintem nem gáz leszólí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem nem gáz leszólítabi egy csajt őszinte szöveggel?

Figyelt kérdés
Egy barátom szerint gáz. Olyasmire gondolok hogy meglátok mondjuk egy buliba egy csajt, oda megyek hozzá és tök őszintén elkezdek vele ismerkedni. Pl.: "Megkérdezhetem hogy hívnak?" Aztán ha mondjuk valami tetszik rajta azt elmondom neki. Pl.: "Nagyon tetszik a frizurád" "Nagyon tetszik a mosolyod" Aztán beszélgetnék vele erről arról. Csak szerintem jobb mint a hülye csajozós szövegek és csak szerintem így a normális? 19/F

2015. júl. 18. 12:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha nem játszmázós éretlen csajokra vágysz a kaland kedvéért, hanem párkapcsolatra egy normálissal, akkor a te módszered a jobb. Kérdés, egy buliban melyik típus képviselteti magát nagyobb számban.. Egyébként szerintem jó dolog az őszinteség, és ezek a bókok jól is esnek egy nőnek, de a megismerésére törekedj, ne ragadj le a külsőségeknél. Az azt sugallja, tulajdonképpen bárki jó lenne, aki kívülről tetszik neked, és csak azért próbálkozol nála, mert ő jön a listán. Arra viszont figyelj, hogy az érdeklődés kölcsönös legyen. Ha olyan nőbe botlasz, aki csak ki akarja használni a szimpátiádat, megkönnyíted a dolgát ezzel a hozzáállással.
2015. júl. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%

"Megkérdezhetem hogy hívnak?"


Ritka az ennél bugyutább kérdés az biztos.

2015. júl. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Akkor: "Megkérdezhetem a nevedet?" ha így jobb. :)
2015. júl. 18. 13:34
 4/9 A kérdező kommentje:
Ja hát igen, én főleg párkapcsolatra vágyom egy komoly csajjal.
2015. júl. 18. 13:39
 5/9 anonim ***** válasza:
A lányoknak nagyon nem jön be az őszinteség.
2015. júl. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%

"Ja hát igen, én főleg párkapcsolatra vágyom egy komoly csajjal."

Buliban ez nehezen elképzelhető.

2015. júl. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Miért úgy kérdezed, hogy "megkérdezhetem-e?" Ha már így teszed fel a kérdést nyilván megkérdezted és érdekel a neve. Nyilván nem fogja azt válaszolni, hogy nem kérdezheted meg.


Hogy hívnak?


Ilyen egyszerűen kell kérdezni és felesleges a körítés.

2015. júl. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én mindig hasonlóképpen csináltam, csak sohasem buliban.
2015. júl. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Amikor kerdezel tole valamit sose kerj engedejt semmire! A vegen amikor mondjuk elkered a szamat akkor se mond, hogy "Megkaphatom a szamod?". Csak siman kerdezd meg "Mi a szamod?". Ne adj neki opciokat csak ugorj a lenyegre. Ez az egyik dolog ami megkulombozteti alfakat a betaktol.
2015. júl. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!