Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, szerintetek a magyar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek a magyar pasik puhányok, férfiatlanok?

Figyelt kérdés
Csak mert jártam elég sok külföldi országban és mindenütt férfiasabbnak, keményebbnek tűntek számomra a férfiak. Én is f vagyok, csak kiváncsiságból kérdem, hogy lássuk nektek is úgy tűnik-e.
2015. júl. 18. 13:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Dehogy.. nekem inkább a csuris meg lenyalt hajúak tűnnek annak, a latinok. De jártál már Németországban? Vagy Írországban?
2015. júl. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
77%
Én is jártam néhány másik országban, de nem vettem ilyesmit észre. Azt igen, hogy szinte mindenhol kedvesebbek és nyitottabbak, de ez betudható az általános gazdasági helyzetnek, nehéz itthon boldogulni. Ugyanezen okból nálunk több a siránkozó, panaszkodó férfi, ami férfiatlan (és nőietlen), mert egy felnőtt ember megoldja a problémáit vagy elfogadja a megváltoztathatatlant. Az állandó ujjal mutogatás és dac éretlen hozzáállás. (Mindeni életében vannak nehéz időszakok, de aki az egész életét annak fogja fel, ott probléma van.) Más országokban is hasonló arányban lennének ezek az emberek, csak ahol nem kell mindenért alapvető szükséglet kielégítéséért küzdeni, ott könnyebb erősnek és pozitívnak maradni.
2015. júl. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
81%
Mire érted, hogy férfiasabbak? Határozottak, magabiztosabbak? Ha igen, akkor lehet benne igazság, bár kivételeki is biztos vannak.
2015. júl. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Igen arra értem, hogy határozottak, magabiztosak és valahogy azt érzem, hogy nem riadnak vissza akár a végsőkig is elmenni az igazuk védelméért. Értem úgy, nem alázkodnak meg hanem kiállnak magukért akár verekedés árán is. Meg a viselkedésük harciasabb sokkal, pld. az angoloknak is amikor vitába keverednek. Nem beszélve szláv országokból származókról, mint pld a szlovák, cseh, lengyel, orosz, vagy akár délszláv...de még román is...harciasnak tűnnek, a magyar meg olyan együgyű nemtörődömnek, még a hangját sem képes megemelni. De ez csak az én véleményem...
2015. júl. 18. 14:07
 5/21 A kérdező kommentje:
Ja, a másik dolog meg, a folytonos panaszkodás, elégedetlenkedés, még külföndön is megfigyelhető, ahol lényegesebben jobban élnek mint otthon Magyarországon, de ha van egy másik külföldi akinek netán jobban megy dolga, kicsit jobban keres akkor már jön a sok rinya, hogy bezzeg neki mennyivel jobb. És nem hiszem hogy csak gazdasági helyzettel magyarázható...ott vannak a szlovákok, lengyelek, oroszok, vagy románok, sokkal életerősebbnek tűnnek és optimisták, vidámak. A magyar meg amolyan depis panaszkodó minden körülmények között...
2015. júl. 18. 14:10
 6/21 anonim ***** válasza:
5: Romániában élek, hidd el, a románok semmivel sem jobbak ilyen tekintetben. :)
2015. júl. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Mármint Romániában is rengeteg a nagyon pesszimista, panaszkodós ember.
2015. júl. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Itt nem lehetsz kemény, a rendszer nem akarja engedni. A szlávok, írek, angolok meg eleve nagyhangú népségek, lebontják a kocsmát. A lengyel is bevágja a kis piát. Ebben az országban meg általánossá vált, hogy cserben hagyják egymást. Ha egy magyarba beleköt 3 roma a villamoson, a többi 100 ember végignézi ahogy lealázzák, kirabolják. Nem tehet semmit az áldozat, mert lekéselik a francba, ráadásul egyedül van. Én nem hagytam magam az iskolában, verekedtem, azonban sosem én kezdtem a balhét. Most is megvédem magam, akár szóval, akár ököllel, ezt láttam apámtól, ezt láttam a nagyapámtól. Nekem azt mondta apám, hogy ne hagyjam, hogy szarozzanak velem. Nem is hagyom. Ha meg valaki a családomat piszkálja, akkor az áshatja a sírt.
2015. júl. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

"Igen arra értem, hogy határozottak, magabiztosak és valahogy azt érzem, hogy nem riadnak vissza akár a végsőkig is elmenni az igazuk védelméért. Értem úgy, nem alázkodnak meg hanem kiállnak magukért akár verekedés árán is."


Úgy látszik, a határozottság, "férfiasság" is nézőpont kérdése. Én pont ezeket az embereket tartom dacos kiskölyöknek, akik képesek összeverekedni egy barommal, aki beszól nekik. A határozottság számomra azt jelenti, hogy higgadt képes maradni kemény helyzetekben is, nem veszi fel a nála primitívebbek piszkálódását, végigviszi az akaratát anélkül, hogy hagyná magát érzelmekkel manipulálni, nem veszíti el a fejét. A tipikus "úgy küld el melegebb éghajlatra, hogy kedved támad elindulni". A verekedés részemről csak önvédelem esetén férfias "tevékenység", akkor sem úgy, ha ő provokált, nem pedig diplomatikusan próbálta rendezni a problémáját. Ha így nézzük, nekem pont az a bajom, hogy kevés olyan férfi van, aki nem egy dacos 8 évesként balhéval próbál érvényt szerezni az akaratának, hanem elég intelligens, hogy az érveivel győzze meg a másikat arról, neki van igaza. Amit te leírtál, az a "ki ha én nem" típus, és a hideg ráz tőlük, volt szerencsém ilyen emberrel párkapcsolatban élni még nagyon tapasztalatlan fiatalként.. Furcsa, hogy férfiként te őket tartod férfiasnak, mert ha egy nő ilyen alakhoz vonzódik, egyből megkapja, hogy a bunkó alfahímek kellenek neki, aztán csodálkozik, ha ütik-vágják. Aki agresszióra hajlamos, az ugyanis nem csak akkor robban, amikor épp rendezni való ügye van, hanem akkor is, amikor az élete békés, és a hozzá közel állókon vezeti le indulatait. Persze ez az én szubjektív véleményem női szemmel.

2015. júl. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
9-essel egyetértek, számomra is ez jelenti a határozottságot, nem a "verjük szét a másik pofáját, mert nem tetszik" mentalitás.
2015. júl. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!