Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, szerintetek a magyar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek a magyar pasik puhányok, férfiatlanok?

Figyelt kérdés
Csak mert jártam elég sok külföldi országban és mindenütt férfiasabbnak, keményebbnek tűntek számomra a férfiak. Én is f vagyok, csak kiváncsiságból kérdem, hogy lássuk nektek is úgy tűnik-e.
2015. júl. 18. 13:07
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Az elôzôvel kell, hogy egyetértsek.
2015. júl. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Bocsi, a 8-assal.
2015. júl. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
90%

Jaja, tényleg fura, hogy a kérdező az agressziót/verekedést tekinti férfiasnak.

Az ő logikája mentén akkor pl egy tudományos konferenciának mindig tömegverekedésbe kellene torkollnia, hiszen mindenki csak a saját igazát védené :D

2015. júl. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Utolsó, amit írtál, az nevetséges szókoforgatás. Igenis, ha attrocitás ér, akkor megvédem magam, ha kell fizikai erôszak árán.
2015. júl. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

68%-os, ez nem önvédelmet jelent:


"..nem riadnak vissza akár a végsőkig is elmenni az igazuk védelméért. Értem úgy, nem alázkodnak meg hanem kiállnak magukért akár verekedés árán is. Meg a viselkedésük harciasabb sokkal.."


Amit a kérdező ír, az a nézeteltérések erőszak általi rendezése. Nem válaszolni a provokációra számodra "megalázkodás", holott valójában önuralom és magabiztosság kérdése. Csak annak kell verekedéssel kiállni az magáért, aki nem tudja érvekkel alátámasztani az igazát. Ez utóbbihoz intelligencia és tájékozottság szükséges, ami igen vonzó tulajdonság egy férfiban. Vonzóbb, mint a "harcias fellépés". Azt elég védekezéshez alkalmazni, a fizikai támadás a szellemileg gyengék fegyvere.

2015. júl. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

15-ös


Nagyon szép amiket leírsz de muszáj feltennem a kérdést, hogy voltál már kint a való életben vagy 4 fal között éled életed? Az önvédelemből való verekedés az alap, természetes, de azért ismerjük be, hogy úgy ahogy létezik fizikai agresszió, úgy létezik lelki agresszió, terror is. És itt most nem holmi ált. sulis bunkó beszólásra értem. Gyakran művelnek el az emberrel olyan dolgot, ami nagy kárt tud okozni neki, anélkül, hogy egy újjal is hozzányúlnának. Gyakran a lelki károk súlyosabbak mint egy ütés pld, mert az egy picit fáj, 3 percig sajog aztán meg elmúlik. De amiket egyesek kiötölnek fondorlatos módon az messze felülmúlja a fizikai agresszió által okozott kárt.

2015. júl. 19. 12:25
 17/21 anonim ***** válasza:
A kérdezôvel értek egyet, a fizikai erô használata és az intelligencia nem zárja ki egymást. Persze nem arra gondolok, hogy valaki ártatlan embereket ver kedvtelésbôl, ne forgassátok ki a szavaimat. De aki úgy nô fel, hogy az élet nem tol mindent a popsija alá, és körülötte vannak rossz emberek is, akkor bizony szükséges van az öklödre, és a megfélemlítésre. Attól mert te nem élsz ezekkel, csak az érveiddel, attól még nem vagy intelligens, sôt, még attól se, hogy tudsz helyesen írni. A magadfajták pont, hogy gyakran álmûvelt, álintelligens, álszent emberek, 15-ös.
2015. júl. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Nekem sem toltak mindent alám, sőt, de egyetlen egyszer sem kellett használnom az öklömet az igazam védelmében, és erre sem a környezetem, sem a szüleim nem is biztattak sosem. Szerintem ha valaki olyan dologban nem ért velem egyet, amiben biztos vagyok, akkor minek gyepáljam el? Akkor majd felfogja? Ugyan már...csak szerzek magamnak egy ellenséget. Akkor már inkább tartson puhánynak, és amikor majd kiderül az igazság akkor nagy kegyesen megbocsájthatok neki - ez sokkal nagyobb elégtétel.


Kérdező, neked pedig nem értem a legutóbbi kommentedet. Eddig piedesztálra emelted aki akár fizikailag is megvédi az igazát (nem a saját, és nem is más testi épségét, mert az számomra is alap, hogy megteszem), most meg elkezdtél magyarázni lelki terrorról. Ami természetesen létezik, és igazad van, sokszor rosszabb, mint a testi bántalmazás, de nem értem, hogyan kapcsolódik a 15-ös válaszához? Aki ugye elmagyarázta a konferenciás példámat, mert az utánam következőnek nem sikerült megértenie, miről beszélek.

2015. júl. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

18...Az a konferenciás példád természetesen eltúlzott szókiforgatás. Nem írtam én olyat, hogy ha valaki ellent mond neked akkor püföld el. Az értelmes, építő jellegű viták jók, hasznosak mert a haladást segítik elő. Nem kommentáltam, mivel szándékos szókiforgatásnak véltem, de tessék most megmagyaráztam.


Amit nem értek veled kapcsolatban az az, hogy miért a saját életed és saját cselekedeteid alapján ítéled meg mások helyzetét és mások viselkedését. Ebből csak az rí le, hogy mennyire is nagy nálad az önmegelégedés. Lehet, hogy nagyszerűen csinálod, jól tolod az életet, de egy kis több empátia néha segít megérteni mások helyzetét, problémáit és segít belátni hogy mások kerülhetnek a tiédtől eltérő élethelyzetekbe, körülményekbe, amelyek a tiédtől eltérő reakciót követelnek meg. És nem, na piszkálódásra értem, vagy gimis beszólásra az ilyen élethelyzeteket. De ha neked ezidáig ezek voltak életed legnehezebb pillanatai akkor örülök, szerencsés fickó vagy (lány?).

2015. júl. 19. 15:09
 20/21 anonim ***** válasza:

Fura, hogy írásban empátia hiányát érzed rajtam, élőben nem sokan panaszkodtak emiatt rám :) Lám, ezt teszi az internet névtelensége :)


Rendben, elfogadom a véleményed, azt pedig főleg, hogy néha akár az életed múlik azon mennyire vagy/mutatod magad keménynek.


Te viszont azt fogadd el, hogy attól, hogy valaki még életében nem keveredett fizikai konfliktusba senkivel, vagy képes legyinteni a másikra további meddő vita helyett olyan helyzetekben, amikor ennek a valakinek objektíve van igaza, ettől még nem puhány, és nem kevésbé férfias.

2015. júl. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!