Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mindenképpen ki kell gyúrnom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenképpen ki kell gyúrnom magamat?

Figyelt kérdés

Nem tudok becsajozni. Nem vagyok elhízva és normálisan öltözködöm (költök rá rendesen).


Teljesen mindegy, hogy mit mondok nekik, nem foglalkoznak velem. A külsőm miatt tojnak rám. Egyáltalán nem keresik a társaságom, a beszélgetések is csak felületesek, ha én kezdeményezek.



2015. júl. 18. 21:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
IGEN MAGASVÉKONY HAJRÁ SOK SIKERT HOZZÁ
2015. júl. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
És miből gondolod, hogy a külsőd miatt tojnak rád?
2015. júl. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
Veled vagyunk, nyomjad! :) Ne a 2 Eurós ribizlibokroknál próbálkozz, hanem az értelmes lányoknál. :)
2015. júl. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
33%

Nem, nem kell mindenképpen. Sok nő vonzódik a nem kigyúrt férfiakhoz. Barátomnak is ez a mániája, hogy izmosnak kell lennie, pedig én úgy szeretem, ahogy van.

Ha egy férfi nem érdekel, akkor az összhatás miatt nem érdekel, ami a külsőből és a belsőből egyaránt fakad. Volt olyan férfi, aki külsőre bejött, de a kisugárzása nem tetszett, ezért hanyagoltam.

2015. júl. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
31%

Nem biztos, hogy a külsővel van a baj. A ruákra való költést meg pl. én egyáltalán nem nézem, csak ne legyen koszos és lehetőleg ne a mai homokos divat szerint nézzen ki.

A kisugárzás fontosabb, meg az sem mindegy, hogy kiket keresel. Vannak olyan lányok, akik lehet, hogy csak a kigyúrtakkal állnak szóba, de a többség nem ilyen.

2015. júl. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
9%

Naturálban sosem leszel az a "huuu,de jó"...Jeff Seid, Lazar Angelov féle formákat elfelejtheted.:)

Amúgy sokat segít, igen.

2015. júl. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%
Több éve járok edzőterembe, edzek rendesen, ugyanúgy lekoptatnak a nők, mint azelőtt.
2015. júl. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
ne tolunk vard a kifogast, csinald!
2015. júl. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
11%

Magasvékony rulez!!!444!!!!

Annyira szánalmas vagy, pedig már reménykedtem benne, hogy felkötötted magad a g^°˘˛°cibe

2015. júl. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=zzyizp74VTw

Ilyen edzést tolj. Tény ,hogy sok csaj nem szereti a nagyadarab kigyúrt fiúkat, de egy sportos vékoöny szálkás testalkat minden lánynak bejön. És nem utolsó sorban elég jól formában tart.

2015. júl. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!