Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mégis mi riaszt el tőlem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mi riaszt el tőlem mindenkit?

Figyelt kérdés
Létezik olyan, hogy valakit a fiúk túl szépnek tartanak és ettől megiednek, vagy ez pusztán a viselkedésem miatt van.

#fiú #randi #lány #külső #kapcsolat #belső tulajdonságok.
2015. júl. 18. 21:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem csak félénk fiuk léteznek, nem hiszem, hogy ez a gond.
2015. júl. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
21%

Hát nem tudom, nem ismerlek, szóval így nehéz megmondani, de valószínű a fiúk túl félénkek :D

de ha gondolod privátban beszélhetünk, hátha tudok segíteni

2015. júl. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Ez csupán csak lustaság. Kb. olyan, mint amikor egy gyümölcsfáról kényelem és egyéb okok miatt az aljáról szedegetik a félig érett gyümölcsöt. A tetején lévő szép, érett falatokért meg kell dolgozni, fel kell kapaszkodni.

Na ez a meló derogál sokaknak.

2015. júl. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
47%

Mind a 2 megeshet.


Tipikus modell alkatú nő, ha tesz is rá egy + lapáttal és szépen öltözködik, az riasztó lehet a keveset kereső, önbizalom hiányos pasiknál, mert nem tudják elhinni, hogy velük leállna egy ilyen lány kapcsolat céljából.


De lehet, hogy a viselkedésed riasztó. Ezt nem lehet megmondani neten keresztül.


Engem pl taszít a túl nyüzsgő csajszi, aki mindig csak megy és megy és utál otthon lenni. Ez van, nem vagyunk egyformák.

2015. júl. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
22%

Igen, a szépség is lehet hátrány ilyen téren, de nem csak az riaszthat el.


Egyrészt egy átlagos srác megszokja, hogy az igazán csinos nők közül 10-ből 10 elutasítja, egy idő után nem is próbálkozik olyan nőnél, hiába akad össze eggyel, akinek bejönnek az átlag srácok is.


Másrészt, érdemes lenne alaposan végiggondolnod, hogy mi lehet a gond, és megpróbálni elkerülni az önáltatásokat (ha egyedül nem megy, akkor kérj segítséget hozzá). Persze, mindenki szeret úgy gondolni magára, mint kedves, okos, aranyos, barátságos, etc személyiségre, és marha nehéz bevallani ha mondjuk hisztis vagy, vagy nagyképű, vagy túl szótlan, vagy akármi. De amíg nem nézel őszintén szembe vele, hogy mi lehet a gond, addig változtatni sem tudsz rajta.

2015. júl. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

"Tipikus modell alkatú nő, ha tesz is rá egy + lapáttal és szépen öltözködik, az riasztó lehet a keveset kereső, önbizalom hiányos pasiknál, mert nem tudják elhinni, hogy velük leállna egy ilyen lány kapcsolat céljából"


Ennek pl semmi köze a keresethez. Igen, jól keresek, önbizalom hiányom sincs, de van megfelelő önértékelésem.

Tudom, hogy nem vagyok rossz pasi, de nem vagyok kiemelkedő sem, vannak előnyös alkati tulajdonságaim, és hibáim is.

Azt is tudom, hogy a kiemelkedő csajok 99.99999%-a nem kezd egy ilyen férfivel mint én (ez nem jelenti, hogy velem ronda nők állnak le, de inkább a "next door girl" típus, nem a hűha kategória).

Innentől mindenkinek egyszerűbb az élete, ha nem próbálkozom százával olyan nőknél, akikből jó esetben 1db átlag férfire vágyik, a maradék ezertől meg jönne az elutasítás.

2015. júl. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én sem hiszem, hogy egy 10/10-es csajnál bármi esély is lenne. Igy kár beleélnie magát az embernek.
2015. júl. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Jó egy kissé szép vagyok, d eszerintem nem 10/ 10 -es .

Nem vagyok tökéletes meg minden. :D

Persze még jó h ezt észrevettem h félnek tőlem a fiúk, mert ez lehet h azt jelenti, hogy nekem kéne kezdeményeznem vagy valami olyan jeleket küldenem, maik érthetőek? :O :D

2015. júl. 18. 22:07
 9/17 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy Ti lányok azt hiszitek, hogy egyértelmű jeleket küldtök, mi férfiak meg általában nem vesszük észre őket :)


De igen, a válasz egyértelmű, ha nem mernek nálad kezdeményezni, mert mondjuk megközelíthetetlennek tartanak, akkor érdemes egy kicsit nyitni, bátorítani őket.

2015. júl. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Ha nekem mondjuk tetszik egy fiú, tegyü fel.-... :D akor mit kéne csinálnom? :D A fiúk milyen jelekből értenek? :O :D
2015. júl. 18. 22:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!