Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki érti a nőket?

Figyelt kérdés

Mert én tuti nem. Interneten ismerkedtünk. Konkrétan társkeresés céljából, tehát le lett szögezve az elején. Nincs félreértés. Háromszor beszéltünk. Az első két beszélgetés teljesen gördülékenyen ment. Azt mondta nekem, hogy szerinte jól nézek ki. Volt több közös témánk is. Órákig beszélgettünk mindkét alkalommal. Odafigyeltem arra is, hogy ne nyomuljak túlságosan. Tisztes idő telt el a beszélgetések között. (De azért nem túl sok, szerintem megtaláltam az egyensúlyt.) Nem is sértettem meg semmivel, illetve nem is mondtam magamról semmi kompromittáló dolgot. Aztán ráírtam harmadszorra is. Órákig nem válaszolt arra, amit írtam neki. Utána félszavakkal válaszolt. Magyarázatot nem adott a viselkedésére. Végül félbemaradt a beszélgetés. Napokig nem válaszolt az utolsó üzenetemre.


Érti ezt valaki? Az első két alkalommal tök jó volt vele beszélgetni, mert kedves és aranyos volt. :/ Reméltem, hogy lesz a dologból valami.


2015. júl. 20. 14:50
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Előre leszögezem, hogy én sem értem őket.


Azért tippelni megpróbálok: Lehet, hogy közben összejött valaki mással.

2015. júl. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így nem tudhatjuk, de arra tudok tippelni, hogy több férfival is ismerkedett és végül úgy döntött, hogy valaki más a legszimpatikusabb.
2015. júl. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
69%
chuck norris megértette a nőket öt perc múlva meggondolta magát... viccet félretéve egy nő se érti meg 1 másik nőt úgy hogy ne csodálkozz
2015. júl. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Velem már történt ilyen többször, aztán az utolsó alkalommal rájöttem, hogy ilyenkor töménytelen mennyiségű fiúval beszélgetnek egyszerre.
2015. júl. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, ezek szerint jók voltak a megérzéseim. Ki is töröltem őt az ismerőseim közül facebookon az előbb. Ha más nem is, legalább a büszkeség megmaradt.
2015. júl. 20. 14:59
 6/25 anonim ***** válasza:
47%
Jó, azért ne dramatizáld már túl, úgy teszel, mintha már nemtudom hány hónap vagy év után hagyott volna ott, miközben kétszer (!!!) beszéltetek cseten...
2015. júl. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Nem dramatizáltam túl. Csak elmondtam, hogy mi történt. De nehogy már még én legyek a hibás.
2015. júl. 20. 15:09
 8/25 anonim ***** válasza:
40%
Csak ez a "büszkeség megmaradt" meg "kitöröltem a facebookról" olyan fura volt. Vedd már észre, nincs "hibás" meg "nem hibás", beszéltetek kétszer, ismerkedtetek, nem jött össze. Milyen kötelezettségei lettek volna feléd kettő azaz kettő cset után?
2015. júl. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Megmaradt a büszkeség, mert kitöröltem őt, ahelyett, hogy elkezdtem volna könyörögni, meg tovább próbálkozni. Ennyit értettem ez alatt, ne adj a számba olyat, amit nem mondtam.
2015. júl. 20. 15:12
 10/25 anonim ***** válasza:
58%

Itt tényleg senki nem hibás, ez csak három levelezés volt, csak ismerkedés, még nem jártatok együtt, tehát ha másokkal is ismerkedett, azzal rosszat nem tett. Persze érthető, hogy nem esett jól, főleg hogy már többen reménykedtél.

Azt viszont jól tetted, hogy kitörölted, legalábbis szerintem. Ha valakivel már semmi kapcsolat nincs, akkor minek is legyen az ismerősök között?

2015. júl. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!