Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szép arcú kövér lányként hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép arcú kövér lányként hol ismerkedhetek hozzám hasonló férfiakkal?

Figyelt kérdés

2015. júl. 20. 22:17
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Szétnéztem már, ott mindenki levegőnek próbál nézni, odamenni meg eddig nem mertem senkihez sem, mivel alapból furán érzem magam ott :/
2015. júl. 21. 01:19
 12/13 Thyl ***** válasza:

Szia Kérdező!


Egy biztos,ne add most fel,éldd túl ezt a mini mélypontot!Kicsit lazíthatsz,de teljesen ne hagyd abba!

Valami olyasmi ehet,hogy sok energiád elment már és még nincs elég eredmény.de ha túléled ezt a szakaszt,nemsokára lesz,ez tuti. Esetleg az is lehet, hogy kezdesz megváltozni lassan,de a "kövér éned" ezt még nem szereti,mert valami miatt nyilván felvetted ezt a páncélt,és ha magadban nem teszel rendet,akkor igazából csak technikai rtelemben fogysz.

Ez annyira jellemző,ez a szép arc,kövér test:) Bocsi,de ezt annyi nőtől hallottam dicsérgetésnek.Sajna a test is számít,ez olyan önmenedék,hogy szép az arc.Más megközelítésben, milyen gyönyörű nő leszel,ha lefogysz,jó tested lesz és még szebb arcod!Akkor nagyon penge csaj leszel,ezt tarts szem előtt!

Mert hidd el,hiába szép az arc,ha kövér vagy,akkor az arcodon is látszik ez,és csökken a vonzóerőd.

Szerintem hagyd spontánra a dolgokat,ne agyalj a párkapcsolaton.most félúton vagy,kicsit elkezdtél válzotni,ezt ne kockáztasd,Ha jönnie kell valaminek,úgyis jönni fog,persze,legyél nyitott.De ne erőltesd,mert még nem vagy kész,nehogy csalódj.

Sok sikert!

2015. júl. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2015. júl. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!