Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek van esélye egy 22...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esélye egy 22 éves anyának szerető párt találnia?

Figyelt kérdés

2015. júl. 21. 23:00
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Mennyi időt voltatok együtt?
2015. júl. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
36%
Nem zavarna a baba,sőt éppen ellenkezőleg,de csinos,okos és kedves barátnőt/párt szeretnék.A másik dolog,hogy az apának teljesen el kellene tűnni a képből.
2015. júl. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
27%

"hallgattam egésznap, hogy semmirekellő vagyok, ronda, és csak a baba miatt van velem...ezen kivül kb. hozzám se szólt. Nem bírtam tovább...."


Jézus Mária, ennek valami nagy gondjai lehettek. Sok szerencsét kívánok ebben az ügyben, 28 vagyok és már nagyon gondolkodok a gyerek csináláson.


Nem tudom hogy én bevállalnék egy anyukát. Félnék hogy mi van ha a gyerek utálni fog, meg mi van az exével? Sokat járkál körülöttük? Ha igen akkor nem hiszem hogy vállalnám a dolgot, de ha csak ritkán látja őket akkor nem lenne olyan nagy baj.

2015. júl. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Hajrá! Igazából nem olyan vészes ez a baba téma, mint ahogy híresztelik, vagy csak én vagyok nagyon szerencsés. Mászkálunk sokat, alszik szépen éjszaka az elejétől, és az alakomat is visszanyertem :) Hát az apa szerintem maga sem tudja, hogy mit akar...fiatal vagyok még a szenvedéshez szerintem. Sajnos már későn jöttem rá, hogy nem egészen normális...
2015. júl. 21. 23:54
 15/27 anonim ***** válasza:
Nálam nem lenne akadály a baba. :)
2015. júl. 22. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
62%
Tőlem az asszony dobbantott és vitte a fiunkat. Három évig harcoltam érte, hogy eleget lehessek vele. És csodálatosan jó kapcsolatban vagyok a Kisfiammal. Sajnálom a volt párodat, teljesen éretlen. Nekem semmiféle gondot nem okozna, hogy egy kisgyermekes anyukának legyek a szerető párja, rutinom is lenne abban, hogy segítsem nevelni őt. Úgyhogy igen, van esélyed. :)
2015. júl. 22. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
73%
Esély az mindig van, de bevallom neked őszintén, hogy kevesebb mint gyerek nélkül. Sokak (köztük én is) saját gyereket akarunk és nem egy idegen fazon félresikerült kapcsolatának gyümölcsét akarjuk nevelgetni.
2015. júl. 22. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Nekem volt ilyen kapcsolatom, semmi bajt nem jelentett a kisfia - tök jól kijöttünk.

Anyuka lett örült pár év után - azért lett vége.

A srácot ma is sajnálom, - pedig nekem is van gyerekem.

Csak nyugi!

2015. júl. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
69%
Részemről esélytelen, nem nevelném más gyerekét, de talán az idősebb korosztályból van esélyed.
2015. júl. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
81%

Én soha a büdös életben nem kezdenék megint olyan nővel, akinek már van gyereke. 3-ból 3-al ráfáztam soha többet!


8 hónapig pelenkáztam a hölgyike kölkét, kidolgoztam a belem is, erre tettek még egy próbát a gyerek kedvéért a volt palijával. Nem telt el 2 hét már jött volna vissza, de akkor sem úgy, hogy hülye volt elnézést kért volna. Simán közölte, nem jött össze, akkor inkább itt marad. Hát nem maradt, mert be se engedtem!


2éves gyerekes nővel jöttem össze, apuka kezdetben havi 1-er jött, később 2 hetente, majd hetente, végül hétköznapi dugásnál rájuk nyitottam. Megakarta magyarázni félreértem a dolgokat, nincs köztük semmi komoly, engem szeret.


3-aska sosem beszélt a gyerekéről, ha felmerült a kérdés letagadta, 2 hónappal összeköltőzés után ismerte el édesanyja neveli 1éves kislányát. Félt, hogy emiatt nem jönnék vele össze, sok rossz tapasztalata volt már. (A sok-nak ki kellett volna vernie nálam a vészharangot, de a lila köd elvette a maradék eszem is.) Később kiderült róla, hogy még házas, ráadásul a gyerek egy másik palitól van és mindkettő szeretné látogatni a kislányt. A hazugságok tömkelegét megspékelendő férjével a közös házuk hitellel terhelt, de nem tudják fizetni, jó lenne ha besegítenék. Kösz nem!

2015. júl. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!