Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Őszintén! Szerintetek vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén! Szerintetek vannak olyan FÉRFIAK, akik nem akarnak egy szerető párt maguknak? Miért?

Figyelt kérdés
2011. okt. 6. 17:37
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Előfordulhat... :D de csak mert MÉG nem akarnak komoly kapcsolatot. Később valószínűleg megváltozik a véleményük.
2011. okt. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%
Vannak ilyenek. De azok a férfiak olyanok akik nem képesek lekötni magukat egy valaki mellé. Ha így is van mindig keresnék az újabb lehetőségeket, mert van bennük "vadászösztön". Nem bírják ki hosszútávon, hogy ne szedjenek skalpokat. Kellenek nekik a kalandok.
2011. okt. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen a másik lehetőség pedig az, hogy nem is akarnak komoly kapcsolatot egyenlőre mert nagyot csalódtak és most jobb nekik egyedül.
2011. okt. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

volt itt egy 31 éves szűz nah az nem akart, csak sajnáltatta magát hogy ilyen múltal nem lehet, ezért nem is akar O.o


Am én akarok, egy lánnyal leélném az életemet ha hozzám illik, csak hát még senki se volt, de küzdök hogy legyen

F18

2011. okt. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én pl nem akarok, mert volt már jópár kapcsolatom (és a lányok mind rendesek, szépek, aranyosak, kedvesek stb voltak - van akivel még a mai napig jó haverok vagyunk), csak egyszerűen rájöttem, hogy nem nekem való a párkapcsolat dolog, egyszerűen jobban érzem magam egyedül :P Nem tudom miért van, de boldogabb vagyok a saját kis világomban, nem kell más :D

22/F

2011. okt. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
87%
Odaadnám a teljes vagyonom, ha lenne végre egy normális, kedves barátnőm!
2011. okt. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sem akarok, mert nagyon önző vagyok. Nem tudnám elviselni, hogy másra költsem a pénzem, főleg nem egy gyerekre. Tudom, hogy ez egy nagyon rossz tulajdonság, de nem tudok mit csinálni. Volt egy barátnőm 21 évesen, kb 2 hétig tudott elviselni, és én is addig tudtam őt. Azóta semmi, és nem is lesz. Inkább a motoromba ölöm a pénzem, az a legfontosabb, az életem értelme. 32F
2011. okt. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!