Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet lelkileg túl lenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet lelkileg túl lenni azon hogy a pasinak nem kellettem?

Figyelt kérdés

Fél évről beszélünk, de megviselt, mert egyáltalán nem úgy mentek a dolgok ahogy kellett volna, ahogy vártam. NEm érdekeltem túlzottan ez rám nyomta bélyegét.

Már az elején lépnem kellett volna, .. mert aztán jött hogy engem hibáztat, mintha nem lennék elég neki. Az önbizalmamat 0ra tette :/

Meg a megjegyzései amik épp nem estek jól, kifelé azt kellett mutatnom hogy lepereg rólam. És igazából azért, mert nem akartam elveszíteni :/ ... de végül én léptem ki, nem bírtam tovább! Nem mondtam hogy miért, csak hogy legyen vége!

Azóta van hogy felhív, már megkaptam hogy csak egy barátot lát bennem, meg nem akart egyedül lenni! Hát köszi!

Vitába sem mertem szállni vele, mert úgy forgatta a szavakat, hogy én jöttem volna ki rosszul belőle! Meg erőm sem volt.


Olykor örülök hogy felhív, de néha meg úgy vagyok vele, inkább ne tenné! Jobb lenne, hisz nincs értelme!


Abszolút hullámvölgyben érzem magam, mikor is tisztán látom a dolgot és nem is érdekel!

Aztán jön hogy hol rontottam el, mit kellett volna másképp csinálnom stb Még nekem van bűntudatom, mert oly szépen meg tudott vezetni!

Túlságosan akartam ezt a pasit, pedig qvára nem érdemelte meg az időmet és kedvességemet!


2015. júl. 22. 18:38
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Ahogyan mi túltesszük magunkat azon, hogy nektek nem kellünk és inkább ilyenek után futtok. üdv, egy ronda srác.
2015. júl. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
Hát, ha van eszed, akkor tanulsz belőle, és más pasitípust keresel a jövőben... mert ez egy TÍPUS, jellemzően a megfelelési kényszeres nőket vonzzák be. A másik, hogy megtanulsz kiállni magadért, és akkor nem lehet ezt megtenni veled.
2015. júl. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
37%
Kedves kerdezö!Detto igy vagyok lassan 3 eve közben született egy kislanyunk ezert kenytelen vagyok vele a kapcsolatot tartani.Megkertem mar többször,hogy ne kezdjen többször ki velem es hagyjon elni,erre ö ha havonta egyszer meglatogat,mindig lesz a labamrol.Utalom magam azert,mert gyönge vagyok es mindig sikerül neki.Sajnos annyira szeretem,hogy ha a közelemben van szo szerint lebenulok es nem tudom magam töle megvedeni.Olyan vagyok mellette mint egy felmosorongy,azt csinal velem amit akar.Pedig csak arra kellek neki,mar többször megcsalt megis mindig megbocsajtottam neki.
2015. júl. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Ebből még én sem lábaltam ki teljesen, de van egy olyan igazi lelki társam aki nem párom, ő kívülállóként látja a dolgot és elmondja a véleményét, na így sokkal könnyebb tartani a kontrollt.
2015. júl. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%

Na figyelj doroti! Van egy piros meg egy sárgaköves út.


Ha a sárga köves úton indulsz el, akkor szerzel egy Totó kutyát, aztán elindulsz ezen a sárga úton és szerezhetsz barátokat, szórakozhatsz, ismerkedhetsz, nem foglalkozol az exeddel, elmész az új barátaiddal, a bádogemberrel meg oroszlánnal bikinit vásárolni és elmentek strandra is, és mosolygós és kedves leszel, így szert tehetsz jobb életre és idővel új társra is.


Hajjjajj de ha a piros köves útra térsz akkor nagyon csúnyán megjárod ám, egyedül fogsz maradni, mert a sötét rengetegben csak ellenségekre és csak magányra lelsz meg az exed szellemére aki állandóan kísérteni fog "jajj szerettelek jajj egyetlenem jajj édesem" ilyen sötét hangokat fog majd fújni a szél.


Szóval vigyázz!

2015. júl. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%
A bizalmadba akarja magát visszakönyörögni, és amikor már nyeregben érzi magát, újra fogja kezdeni a bunkózást.
2015. júl. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%

Ces_one, ezt jobban nem is lehetett volna leírni!!!


Kérdező: Én is voltam már ebben a helyzetben, csak nekem 3 hónapig tartott az álomvilág, utána minden pokol volt 1 hónapig. Vagy ellökött magától, vagy húzott magához, de közben tudtam, h van egy 3. ember is a "kapcsolatunkban", de ennek ellenére is ragaszkodtam hozzá (az én ostoba fejemmel) mert azt gondoltam, h megváltozik és csak egy hullámvölgy neki, amit "ki kell próbálni" (máig nem értem, h h tudtam magamat ezzel nyugtatni?!). Volt olyan, h tudtam, h a másik lánnyal van mert rajta kaptam őket, látta, h megláttam kettőjüket, aztán még az este volt pofája felhívni, mikor a lányt (gondolom már) hazavitte, h h vagyok? Akkor vetettem véget az egésznek és mondtam neki, h többé ne keressen és ne hívjon!!! Másfél hét múlva lesz 1 éve, h utoljára láttam őt és beszéltem vele. Szerencsére könnyebb volt a felejtés, h 40 km van köztünk, de teljesen sosem fogom elfelejteni. Talán azért mert ő volt az egyetlen olyan pasi az életembe akit úgy éreztem, h mindenhogy tökéletes: korilag is megfelelő volt, külső-belsőre (bár kiderült aztán, h a belsője rohad...), anyukáják elfogadtak engem és az én szüleim is őt. Talán ezért marad meg bennem nyomként, mert semmi probléma nem volt és minden olyan szépnek indult! :) De ha újra jönne azzal, h többé nem csalna meg, akkor sem fogadnám vissza!

2015. júl. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csatlakozom a klubhoz!Nehéz az ilyesmit megemészteni,nyilván,de ez is egy lecke az életedben,amiből tanulnod kell,ezt így fogd fel!Ha a múltad rabja vagy,és egy helyben toporogsz,a saját mindennapjaidat keseríted meg vele.Én is estem már bele ebbe a csapdába.Csaknem egy évemet arra pazaroltam,hogy folyamatosan rá gondoltam,és visszavártam.Hiába buliztam vagy pasiztam,semmi nem segített rajtam.Aztán kaptam az arcomba képletesen szólva egy qrva nagy téglát,ami annyira fájt,hogy szépen,tudatosan megutáltam.Csak ez segített sajnos.
2015. júl. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha 100adik, 200adik ilyenen lennél túl, akkor sajnálnálak. 33/F ként ennél több visszautasításban volt részem, de ha csak 1er is kiírtam volna egy ilyen kérdést, a kedves és megértő nők biztos elküldtek volna melegebb éghajlatra.


A legjobb tanács, amit egy nő csak adhat neked : Ne légy ilyen rinyagép! Várjunk csak ez a fiúknak szokták írni, mint hasznos, értelmes és kedves bátorítást :)

2015. júl. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!