Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Meddig fog még fájni? Lassan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig fog még fájni? Lassan 2 éve, hogy elhagyott a volt párom egy másik nőért. Éveket éltünk együtt és nem akartam észre venni a jeleket. A hiányát már megszoktam, de még is nagyon fáj a mai napig, hogy ezt megtette és nem kellettem neki.

Figyelt kérdés
2015. júl. 5. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
kezeld úgy a dolgot, h ő döntött rosszul, ne legyen már ennyire a béka feneke alatt az önbizalmad, én is így tettem. :)
2015. júl. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

egyszer egy szakítás után 1.5 évig bánkódtam. aztán mikor felálltam a padlóról, és visszanéztem, akkor azt láttam, hogy 1.5 évet elszúrtam az életemből, és annyi azért nincs, hogy ilyen nagyvonalúan eldobáljam.


soha többé nem fogok hónapokat-éveket tölteni bánkódással, és neked is ezt javaslom, az ő élete megy tovább, a tied pedig bár halad, de mégis lefagyott ott, akkor, amikor szakítottatok. állj fel, nézz körül, és kezdj el élni!

2015. júl. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 WheneverYouWant ***** válasza:
Az biztos enyhítené a fájdalmadat ha valaki másnak kellenél.. Úgy érzem az a baj hogy az sincs de ez talán csak találgatás...
2015. júl. 6. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
56%

A szeretet örök.Az csak halványulhat,de el nem tűnik.

Vedd tudomásul,hogy szerelmetekkel lelked gazdagabb lett.

Tedd fel önmagadnak,hogy elég boldog voltál-e vele,hogy azzal megtartsd!Ha nem,egy következő kapcsolatodban segítsd társadat megtanítva őt nagyon boldoggá tenni téged!

Minden fájdalomra gyógyír,a méz.A szeretet méze.Szeress,és szíved begyógyul!

2015. dec. 13. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!