Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy akivel nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy akivel nem akarok kapcsolatot kezdeni, azzal összejönne, de akivel meg akarok azzal nem?

Figyelt kérdés
Az elmúlt fél év alatt 14 lánnyal randiztam. Randi előtt megismertem őket valamennyire és semmit nem éreztem irántuk, csak a külsejük tetszett, és jók voltak időtöltésre meg tapasztalatnak, meg úgy voltam velük hátha csak jobban megkel ismernek őket és aztán elkezdek érezni irántuk. Velük összejött a randi meg némelyikükkel a szex is. De ez alatt az idő alatt volt 2 lány is akikkel már az elején éreztem valami bizsergést, meg láttam bennük fantáziát, mert sok volt a közös vonás, és eltudtam volna velük képzelni komoly kapcsolatot is ha a randi összejött volna. Velük teljesen jól elbeszélgettem, de mikor randira akartam volna hívni őket mindkettő hirtelen eltűnt. Így hogyan lehet komoly kapcsolata az embernek? A lányok miért játsszák el hogy minden totál jó és vevők lenének rád, de aztán meg hirtelen eltűnnek? Ja nem mellesleg mindkettő panaszkodott hogy nem találnak maguknak párt már évek óta. Ilyenkor sokszor elgondolkozom hogy azért nem, mert még randira sem mennek el egy normális pasival, de azért panaszkodnak. Legszívesebben feladnám, de hiányzik a szerelem érzése.
2015. júl. 22. 21:21
 1/2 anonim ***** válasza:

ó hát ez velem is így van. :/

legalább már ketten vagyunk ezzel a problémával.

2015. júl. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az online ismerkedés átka. :)

Én mindig időtöltésnek regeltem, hogy felhúzzák az egomat, amit előtte valaki tönkrevágott.. Aztán akárhogy is nézem, 5-ből 4 barátomat a neten ismertem meg. De tartom magam hozzá, h nem társkeresés céljából regisztráltam. :D Engem ez megnyugtat. Sokáig csak barátilag beszélgettünk, felvázoltam h nem remegek egy új kapcsolatért stb, a másik ezt kibírta, megvárta míg nyitottabb vagyok stb, nem sürgetett, teljesen egymásra hangolódtunk, egész nap írkáltunk, és aztán tali majd össze is jöttünk. Nálam ez volt a nyerő. Aki kibírta h nincs rögtön randi, meg hú én az igazit keresem, és nem sürget, az jó. Azzal lehet kezdeni valamit, azt kaptam akit megismertem, nem volt behízelgés.

Lehet, h görcsösen keresel társat, ha nem is érzed úgy, attól még lehet hogy lerí.

Amúgy az se rossz, mikor a pasi kéreti magát. :)

Az eredményes ... Tapasztalat... Minél türelmesebb, és kitartóbb, mindamellett h nem sürget, egy idő után már engem fusztrált h minek ír ha nem akar többet XD és a végén nekem kellett kezdeményezni, kétértelmű célzásokat tenni stb. Szóval nem parás, csak nyugalom. :)

2015. júl. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!