Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság miért olyan nehéz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság miért olyan nehéz társat találni egy kigyúrt, értelmes srácnak? : )

Figyelt kérdés
2015. júl. 22. 21:31
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
mert a nőknek semmi nem jó !
2015. júl. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nemtudom Gabókám, nekem soha nem jöttek be a kigyúrt srácok. lehet azért :)
2015. júl. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mert biztosan budit pukizol a sok proteintol.
2015. júl. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%

Megnyílik egy új társkereső-iroda, ahol a nők férjet vásárolhatnak maguknak.


A bejáratnál az alábbi utasítás olvasható:

- Az üzletet csak EGYSZER látogathatják meg.

- 6 emelet van, a férfiak tulajdonságai emeletenként javulnak.

- Bármelyik férfit kiválaszthatják az adott emeleten, vagy felmehetnek a következő szintre.

- Előző emeletre visszamenni nem lehet.

Egy hölgy úgy dönt, hogy kipróbálja az üzletet, és partnert keres magának.

Az első emelet ajtaján a következo felirat várja: "Ezeknek a férfiaknak van munkája" A nő úgy dönt, hogy megnézi a következő emeletet.

A második emelet ajtaján ez áll: "Ezeknek a férfiaknak van munkája és szeretik a gyerekeket." A nő továbbmegy.

A harmadik emeleten: "Ezeknek a férfiaknak van munkája, szeretik a gyerekeket és félelmetesen jóképuek" Wow, gondolja a nő, és továbbmegy.

A negyedik emeleten: "Ezeknek a férfiaknak van munkája, szeretik a gyerekeket, félelmetesen jóképűek és segítenek a házimunkában"

Hihetetlen, gondolja a nő, nehezen áll ellen a kísértésnek, de valami ara készteti hogy továbbmenjen.

Az ötödik emelet: "Ezeknek a férfiaknak van munkája, szeretik a gyerekeket, félelmetesen jóképuek, segítenek a házimunkában és romantikusak!"

Úgy dönt, hogy benyit, de az utolsó pillantban megtorpan és felmegy a hatodikra.

Az ajtó ezt találja: "Ön a 31.456.012-es számú látogató. Ezen a szinten nincsenek férfiak, csak azért van, hogy bebizonyítsuk, hogy a nők sosem elégedettek. Köszönjük a látogatást.


Az utca szemközti oldalán egy hasonló iroda nyílik, ahol a férfiak kereshetnek maguknak asszonyt.

Az első emeleten vannak a nők akik szeretik a szexet.

A másodikon a nők akik szeretik a szexet, és nem bánják ha a férjük időnként elmegy sörözni a cimbikkel.

A harmadik, negyedig, ötödik, hatodik emeleten még SENKI sem járt...

2015. júl. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tőlem loptad ezt a pomped gabózást...:/
2015. júl. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sok minden számít még. Mennyire vagy kigyúrva, mennyire vagy intelligens, hány éves vagy, milyen a stílusod és még sorolhatnám (:

20L

2015. júl. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát ezért! Én sok ismerkedős oldalon vagyok fent. Tettem ki képet meg rendes becsületes férfiként adtam ki magam. 1 év alatt egy levelet sem kaptam. Próbáltam mosolygós képet kitenni vagy bármilyet. Semmi nem nem változott. Ezek után gondoltam egyet. Elmentem az egyik ismerősömhöz aki autó kereskedő. A legújabb sport mercivel csináltam magamról képet. Levágtam teljesen kopaszra a fejem és egy kiszegecselt bőrmellényt vettem fel. Még egy szivart is a számba tettem./pedig nem dohányzom/ Na ezt a képet tettem fel az ismerkedős oldalra, azzal a szöveggel, hogy az új szerzeményem. Aztán feltettem egy képet amin ugyan ilyen szerkóban nyíltan fogom a farkam és arra azt írtam. Nehezen fér el a 22 centi a bőrnaciban. Szerintetek hány levelet kaptam? Napi 50-60levelet kaptam nőktől! Mert a legtöbb nőnek ez számít. Ennyit a nőkről. Ebből leszűrtem milyen a nők nagy átlagja.
2015. júl. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azt mondod izomagy vagy?
2015. júl. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!