Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elhiszitek azt a mesét, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhiszitek azt a mesét, hogy egy csinos, kedves, értelmes, szép lánynál/nőnél soha senki nem mer kezdeményezni?

Figyelt kérdés

Már tegnap fel akartam tenni ezt a kérdést, mert hétvégén irtóra megszaporodtak a "szép lány vagyok, mégse néz rám soha senki" típusú kérdések. Na de most komolyan, ezt beveszi valaki, hogy egy vonzó külsővel megáldott nőt ne kerülgessen soha egyetlen férfi sem?


Az egy dolog, hogy én nem kezdeményezek egy hasonló kaliberű nőnél, mert 1. nincs esélyem, 2. az eddigi rossz tapasztalataim miatt inkább elmarasztalom az életemből ezt a női kategóriát. No de rajtam kívül rengeteg értelmesebb, jóképűbb, bátrabb férfi létezik, mondhatni a férfiak legalább 90-95%-a ilyen, ráadásul mindenhol azt látni, hogy a csinos nőkről szinte levakarhatatlanok a férfiak, és bizony sokszor panaszkodnak is a nők, hogy alig tudják őket lekoptatni.


És akkor jönnek az ilyen kérdések, hogy ők nagyon csinosak, jól néznek ki, de soha nem mer egyetlen férfi sem közeledni hozzájuk. Mégis mi taszító van egy rokonszenves, aranyos, csinos, szép arcú, formás, intelligens nőben, amitől az összes férfi elmenekül? Szerintem azok a kérdések gigantikus félrevezetések.


2015. júl. 13. 22:11
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
35%
Elő-előfordul de 10ből max 1-2 esetben.
2015. júl. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
59%

Nem hiszek el semmit. Én magam járok a dolgok, emberek után. Azt sem hiszem el, amit kérdeznek mások. :)

Van ilyen, monjuk kuka a nő agyilag, elutasító a kisugárzása, nem mozdul ki otthonról soha. Ám tény, nem ez a jellemző, ez csak a ritkább eset. Nagyon is próbálkoznak, más kérdés, hogy ezt tagadják ezek a nők, mert nem az próbálkozik náluk, akire vágynának :P

2015. júl. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
68%

Nem félrevezetés szerintem, mert én egy rendes lány vagyok(mondták már, hogy látszódik a kisugárzásomon is) mégis csak olyanok próbálkoznak, akik csak egyéjszakás kalandot keresnek, vagy a meglevő párjuk mellé egy ondóperselyt.

:(

19L

2015. júl. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
31%
ez fizikai képtelenség! de ahogy elnézem a gyks lányokat nincs köztük jó ! hát nem csodálkozom hogy nem probálkozik náluk senki csak túl nagy az egó!
2015. júl. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
24%
Nem veszem be ezeket a kérdéseket :) Mivel van ebben tapasztalatom.A szépség igaz relatív,de szépnek tartom magam.Soha semmi gondom nem volt az ismerkedéssel.Ha egy megnyerő stílus,személyiség párosul ehhez,gond egy szál se.Akik itt nyavajognak,azok általában szürke egerek,és csak azt gondolják hogy nagyon szépek,vagy érdekesek,valójában nagy nullák.Lehet lepontozni.
2015. júl. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
32%

"Szerintem azok a kérdések gigantikus félrevezetések."


Lehet az is... de az is lehet, hogy a leányzó a kívánt típusú pasasokon kívül - akik épp őt nem látják meg (tegyük fel, hogy véletlenül) - a "maradékot" egyszerűen észre sem veszi.

2015. júl. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
72%

Mesélek valamit. Én nem vagyok egy bányarém, előfordul, hogy utánam fordulnak a pasik, van, aki bunkó stílusban odakiált valami marhaságot, amivel be akarna vágódni, amire nem vagyok vevő.

Én nemrég jártam kint két ingyenes tömegrendezvényen (hogy a szervezőknek milyen költség volt, azt nem tudom, a közönségnek ingyenes), egyik a Hungaroring, WSR, másik a visszatért Red Bull Air Race. Sok ember, én egyedül mentem ki, nem foglalkozom vele, ha nem jön velem senki, én megyek, mert élvezem. Alig akadt olyan ember, aki egyáltalán szóba elegyedett volna egy idegennel akár csak a rendezvény miatt is, nemhogy ismerkedés kapcsán. És rajtam csodálkoznak, ha megszólítok valakit akár csak az esemény kapcsán, akár egy fotó miatt, hogy készítsen rólam egyet (nem tudok "szelfizni"). Mondjuk rossz néven éppen nem veszik, de úgy elvannak magukban.

2015. júl. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
82%

Hol van az a 90-95%...? Honnan jött ez a szám?

Amúgy ha csak kerülgetnek egy nőt, azzal nem megy semmire, csak ha oda is mennek hozzá. De amíg úgy vannak vele, hogy 1. nincs esélyük, 2. az eddigi rossz tapasztalataik miatt inkább elmarasztalják az életükből ezt a női kategóriát, addig nincs mit tenni...

2015. júl. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:

#8: "No de rajtam kívül rengeteg értelmesebb, jóképűbb, bátrabb férfi létezik, mondhatni a férfiak legalább 90-95%-a ilyen..."


A 90-95% onnan jött, hogy nálam a férfiak ekkora hányada jobb valamiben: jóképűbb, tehetősebb, jobb testalkatú, közvetlenebb, vakmerőbb stb. stb. Mit nem tetszik érteni? :D

2015. júl. 13. 22:29
 10/39 anonim ***** válasza:
92%

#3:

"ondó persely"

:D:D:D

2015. júl. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!