Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valaki talált már domináns...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki talált már domináns barátnőt, vagy ismerőst?

Figyelt kérdés

Keresek egy nőt aki domináns, ha úgy van akár csak internetes beszélgetésre de eddig nem jártam sikerrel. Úgy vettem észre nagyon ritka az, hogy egy nő szeret domináns lenni egy pasival.

Aki talált már tudna nekem tanácsolni valamit?


2015. júl. 23. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Térdre rabszolga!
2015. júl. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van egy ismerősöm, aki ilyen: egy helyen vezető beosztásban van, és hát eléggé szívatja a hapsikat is. Viszont foglalt!
2015. júl. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Rossz hírem van. Sok ilyen nő pont arra vágyik, hogy határozott pasija legyen aki tudja irányítani. Rosszabb esetben pedig kihasználják szegény pasikat. :(

25N

2015. júl. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#1 Ezt Dancsó hangjával olvastam :D :D :D
2015. júl. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!