Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatok magamnak idősebb barátnőt hosszabb kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


19 éves vagyok és 10-20 évvel idősebb barátnőt szeretnék magamnak találni. (Voltak majdnem sikeres próbálkozások, de azt hiszem nem akadtam még arra a nőre aki tutira belemenne.)

Tudnátok tippeket adni?

Esetleg társkereső? (Élőben jobban preferálom.)



2015. júl. 12. 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:
38%
Egy nálad 10-20 évvel idősebb nő férfit akar, nem egy kisfiút, akinek a tojáshéj még ott van a fenekén. De azért sok sikert, hátha mégis találsz, csak ne lepődj meg, ha sok elutasítást fogsz kapni. Én 30 éves nő vagyok, de nekem nem kell nálam fiatalabb pasi.
2015. júl. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jó, köszi. Én a kisebbséget keresem.
2015. júl. 12. 16:43
 3/6 anonim ***** válasza:
20 alatt nehezen.Próbálkozz társkeresőkön.
2015. júl. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha tudsz ismerkedni, akkor bárhol. Ha nem, akkor korlátozottak a lehetőségeid.
2015. júl. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
27%
Ha jó sok pénzed van, bárhol. Ha nincs, akkor kb. sehol.
2015. júl. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, próbálkozom tovább mindenfelé. :D
2015. júl. 19. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!