Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Volt már részed munkahelyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már részed munkahelyi viszony vagy kapcsolat kialakulásában?

Figyelt kérdés

Tehát volt e olyan, hogy neked tetszett meg valaki, vagy épp fordítva: te tetszettél meg valakinek a munkahelyeden?


Mi lett a történet vége?


Hogyan viszonyultak az egészhez a kollégák?


2015. júl. 24. 23:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Az viszonynak számít ha elkértem a sütijét a menzán ?
2015. júl. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Több kolléganőmet is megdugtam, igen. Kapcsolat egyikből sem lett, bár az egyikből lehetett volna... :\
2015. júl. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen igy talaltuk meg egymast a ferjemmel:-)))
2015. júl. 25. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3-as vagyok: a kollegak konkretan sokkot kaptak, nem hittek el, axtan jott az irigykedes, sugdolozas, kozoltek h majd ket honap mulva szetmegyunk....azota eltelt 6 ev, egyutt:-))
2015. júl. 25. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 BlackSword ***** válasza:
mi is így jöttünk össze a párommal... Nem lepődtek meg a kollegák... Azóta már egyikőnk sem dolgozik ott, de együtt vagyunk már régóta...
2015. júl. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Volt de egyikből se lett semmi akinek megtetszettem nem volt az esetem aki meg nekem annak meg én nem kellettem...marha jó:/ de mindkét esetbe jó nagy pletyka lett az egészből ugyhogy ha vmit ki akarsz ordítani a világnak csak 1 kollégával oszd meg mint életed nagy titkát akkor tuti mindenki megtudja...:D Ez a tanulság! :D
2015. júl. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen volt, a kollégáknak nem mondtuk el, mert nem akartunk pletykát.
2015. júl. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Volt- vagy van. 3 évig voltunk együtt egy kollégámmal. Nem egészen ugyanott vagyunk, nagyjából hetente kétszer találkozunk néhány órára benn. Mi nagyon diszkréten csináltuk, kevesen tudták, amikor összejöttünk, és hetekig nem túnt fel senkinek, amikor szétmentünk. Hetekkel később szóltam a főnöknek, hogy nagyon rendes, hogy a céges rendezvényeken, ha ültetés van, mellé rak, de ne tegye feltétlenül már... Szóval nem volt belőle semmi. Igaz, mi azzal jöttünk össze, hogy szétmenni csak halkan, csendben és sárdobálás nélkül szabad, mert az állásunkba kerülhet. És akármennyire is szenvedtünk már egymástól, sikerült csendben elválni. Az elejére már nem emlékszem, ő kezdeményezett ugyan, de már jó ideje bele voltam esve.
2015. júl. 29. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!