Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lenne ebbol boldog hazassag,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne ebbol boldog hazassag, ha 22evesen felesegul mennek egy 36eves ferfihez?

Figyelt kérdés
2015. jan. 24. 20:02
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Rajtatok múlik.
2015. jan. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Ezt a kipróbálás eredményezi , összeszoktok csiszolódtok ha nem megy elváltok . Az esküvőt nem kell elkapkodni és az utódlást , fiatal vagy nőnek nehezebb és kockázatosabb .
2015. jan. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Ha megerősítést vársz idegenektől, akkor valami nem oké a kapcsolatoddal. Valószínűleg elsősorban a korkülönbség aggaszt téged, hisz erre élezted ki a kérdést, más infót nem is adtál meg.
2015. jan. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
45%
Nyilván ide csak olyan válaszokat lehet írni, hogy természetesen, a szerelem minden akadályt legyőz! A valóságban sajnos ez nincs így, a körülmények tönkretehetnek bármilyen tökéletesnek induló kapcsolatot. Ha benned kételyek vannak, annak oka van. A házasságba csak úgy szabad belemenni, ha biztos vagy magatokban, a legtöbb esetben még így sem tudsz mindent előre megjósolni. Nem tudod, milyen leszel 10 év múlva, 32 évesen, amikor a párod 46 éves lesz, és ha most egyeznek is az igényeitek, akkor valószínűleg már nem fognak. Te még fiatal leszel ahhoz, hogy úgy élj, mint egy közel 50-es, de ahhoz már nem biztos, hogy elég fiatalnak érzed magad, hogy újrakezdd az életed, tehát maradsz abban a házasságban, ami már nem tesz boldoggá. Ez korban egymáshoz közelebb járó párnál is megeshet, de kisebb valószínűséggel. Gondold meg jól, és olyanoktól fogadj el tanácsot, akik voltak már hozzád hasonló helyzetben, és 10-20 év távlatából tekintenek vissza a dologra. Az első évek biztosan szépek, a problémák csak utána következnek.
2015. jan. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A jó házasság azon múlik mennyire vagytok egy hullámhosszon, mennyire hasonló az értékrendetek, a gondolkodásotok, a terveitek, szóval ebből ezt nem lehet eldönteni.
2015. jan. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
4-es, érdekelnének a tapasztalataid a házasságról 15-3-20 év távlatából!
2015. jan. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

4-es, érdekelnének a tapasztalataid a házasságról 15-3-20 év távlatából!


Ohh, megjelent egy s*ggét földhözverő mindentudó, aki találva érzi magát a kommentemtől. Volt korkülönbséges kapcsolatom, és nem ért véget jól. Mint ahogyan körülöttem senkié sem. Az együtt töltött 5 év alatt csak mélyült köztünk a szakadék, hiába éltünk együtt, akkor is más időszakát éltük az életünknek. A saját esetemre bő 10 év távlatából tekintek vissza, úgyhogy reálisan meg tudom ítélni, mi volt a baj, és mennyire akartuk csak erőszakolni azt, ami nem ment. Én nem mondtam, hogy szakítson a kérdező, de a kérdést ő maga sem tette volna fel, ha nem lenne bizonytalan. A hasonló cipőben járó szerelemtől fanatikus fiataloktól, apakomplexusban szenvedőktől vagy tapasztalatlan felnőttektől - mint gondolom te, 6-os - viszont kizárólag rossz tanácsot fog kapni. Aki már 10-20 éve él egy ilyen kapcsolatban, vagy szakított, az tudja csak, hogy mennyi buktatója van, és mivel lehet megelőzni őket. Neked talán van ilyen tapasztalatod, amit meg tudsz osztani a kérdezővel? Mert a szűkszavú, lázító hozzászólásodból ez nem látszik.

2015. jan. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Lázító? - hogy te milyen jópofa vagy!

Most akkor majd lázadás lesz?


Szűkszavú vagyok, és e közben pontos.

Szóval nem voltál még házas, és tíz éve vége lett egy kapcsolatnak, ahol volt körkülönbség.

Vérlázító ez a mellébeszélés, miért jó?

22 év házasság és egy másik 14 éves élettársi kapcsolat alapján mondom, hogy a kor csak az egyik dolog, a közös értékrend, gondolkodásmód, tervek, - ezektől lesz jó egy házasság.

Az tényleg nem jó jel ha egy jellemzőtök alapján idegenektől vár a kérdező segítséget, a barátok, család, hogy látja? Arra se adnék sokat, de azért megfontolnám.

2015. jan. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Persze, lehet boldog a házasságotok. Rajtatok múlik. Bár a korkülönbség miatt valószínűleg korán megözvegyülsz.
2015. jan. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha jól kijöttök és minden rendben van, egyeznek a céljaitok, elfogadjátok egymást úgy, ahogy vagytok, akkor lehet.

Ellenben nekem nincsenek jó tapasztalataim. Én 24 évesen szűrtem össze a levet egy 37 éves férfival. Az érzelmek a helyén voltak, de nem tudtam elfogadni, hogy ennyire más-más életszakaszban járunk. Neki már megvolt a saját felépített élete, nekem még nem volt semmim. Őt ez nem zavarta, de engem nagyon. Elképzelt tervei voltak, ahogy nekem is, csak éppen a kettőt sok esetben nem lehetett összeegyeztetni.

Ezen felül, ami számomra nehéz volt, hogy ő férfiként jobban sürgette a család témát, mint én nőként, hiszen ő jócskán benne volt már a korban, én úgyéreztem, azért ezt alaposabban meg kellene fontolnunk, nem hirtelen beleugrani bármibe is. Vége lett.


Ennek ellenére a közvetlen családomban van ellenpélda is. Kicsit későbbi házasság ugyan, de 30 évet leéltek egymás mellett ennél nagyobb korkülönbséggel. Az más kérdés, hogy a férfi néhány éve halt meg 87 évesen, a felesége 73 évesen maradt egyedül, amikor jó esetben még nem kellett volna neki. Nagyon nehezen élte meg.

2015. febr. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!