Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha fiatal nőként már egy jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha fiatal nőként már egy jó ideje nem érdeklődik irántam senki sem, még egy jó szót sem kapok, akkor velem van a baj igaz?

Figyelt kérdés

Pedig nem érzem magam annyira szörnyűnek. Nem vagyok annyira csúnya sem. Értelmesnek tartom magam, nagyon sok téma érdekel. Próbálok jó fej is lenni és csinos is (tehát igyekszem adni magamra a személyes, alapvető higiénián felül is természetesen).


Nem tudom, hogy egyszerűen mi a baj velem. Igyekszem eljárni társaságba is, nyitott lenni, ismerkedni, de egyszerűen az emberek levegőnek néznek és elfelejtkeznek rólam.

Van ezzel más nő/férfi is így. Bár inkább a női oldalra lennék kíváncsi.

Tanácsok esetleg amik segíthetnek?


2015. júl. 28. 01:18
 1/6 Nem mondod :D ***** válasza:
Ugyanígy vagyok, csak már annyi leszarom tablettát vettem be, hogy nem tud érdekelni :) Az elején én is rágörcsöltem :) De ugyan minek? Majd csak jön valaki, ha jönnie kell, s ha nem, hát nem :) 23/L
2015. júl. 28. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nehéz meghatározni ezt hogy mitől függ.

De a kinézettől semmiképpen, hollywoodi sztárok maradnak egyedül évekre ahol sem a pénz sem a kinézet nem kérdés.


Inkább vannak ilyen életszakaszok az ember életében mikor egyedül marad. Erről nem az ember tehet és ilyenkor semmiképpen sem szabad túlzott önkritikát gyakorolni mert mindenki rögtön arra gondol hogy ő a rossz.

Ez egyszerűen nem így van, szóval ezt el is kell felejteni és ugyebár te jó vagy és az optimizmus is ezt támogatja.


Gyakorlatban pedig járj el amikor csak tudsz bulizni vagy bárhová és mindenképpen konditermet javaslok, mi a haverokkal állandóan a csajokat néztük meg dumáltunk velük.

2015. júl. 28. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha jol megnezzuk, fiatalon altalaban a sajat korosztalyunk vesz minket korbe, minden kapcsolatunk generacion belul van. Mindenki ezt szokja meg es amikor kikerul a nagybetus eletben, akkor ezt a kliset visszuk magunkkal es ezert van, hogy sok fiatal nem talalja a helyet. Felnottkent mar nem a korosztalyodat kell felkutatni a vilagban, hanem a hasonlo gondolkodasu embereket. Hiaba jarsz el haveri tarsasaggal bulizni, ha valojaban tok mas vilag vagy.

Szerintem keress hasonlo mentalitasu es gondolkodasu embereket es akkor fogsz megfelelo partnert is talalni.

2015. júl. 28. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nehéz így "vakon" eldönteni, hogy mi a gond, magadnak kellene leülni, és tényleg őszintén, magad előtt sem eltitkolva végiggondolni, hogy mi lehet veled a probléma. Persze, mindenki szeret magára csinosként, jó alakúként, nyitott, jó fej emberként gondolni, de valami csak lehet a hátterében annak, hogy jársz emberek közé, mégsem próbálkoznak nálad.


Egyébként ezt kicsit mindig nehezen értem meg, szoktam pl túrázni vagy sportolni járni ismeretlenekkel, 1-2 tényleg nagyon peches kinézetű lányt leszámítva a többségüknél mindig akad próbálkozó, akkor is ha csendesebb, visszahúzódóbb típusok. Nem lehet, hogy csak nem veszed észre őket?

2015. júl. 28. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Noren1989 ***** válasza:

Igen.

25/F

Tanács nuku, úgysem fogadod meg.

2015. júl. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"1-2 tényleg nagyon peches kinézetű lányt"


Tudom, hogy off, de ez a szókapcsolat hatalmas :)

Annyira kedvesen írja körbe a "csúnya" szót, nagyon nevetek! :D

2015. júl. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!