Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van köztetek olyan akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köztetek olyan akinek régebben nagyon nem ment a csajozás, aztán valahogy sikerült ezen túllépni?

Figyelt kérdés

2015. júl. 31. 02:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
57%
Persze, amint elkezded tisztelni magad. Úgy a nők is..
2015. júl. 31. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
55%
16 éves koromig nemigen ment.
2015. júl. 31. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
80%
Amig tele vagy gatlasokkal addig nem megy. Engem sok lelki trauma ert, ugy voltam vele, hogy Kinek kellene egy nyomorek mint en. Ezen tul kell lepni, hello lanyok stb. Akkor van az attores, amikor rajossz, hogy a nok nem trofeak akik elott le kell terdelni. Ha olyan vagy, leneznek es lesz.nak. Tisztelni kell magad es elvarni a tiszteletet. Ha olyan ribivel mesz melle, akkor jobb is, hogy nem jon ossze.
2015. júl. 31. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
88%
Nalam pont forditva van/volt. Fiatal srac koromban ragadtak ram a nok ... minden rezdulesen rajta voltam. Kesobb, ahogy a tapasztalatok ertek, egyre inkabb mar nem erdekelt mindenki, elkezdtem szelektalni. Ahogy tovabb tapasztaltam, ugy lettem egyre kiegettebb es a csajozas sem azert nem megy mert "elfelejtettem" volna, hanem egyre jobban elmegy tole a kedvem.
2015. júl. 31. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
75%
Igen. Ahogy befejeztem a sulit, elkezdtem saját lábra álni, élveztem az önállóságot, elég jó fizum is lett(nem ez az oka)(a lada nem bmw)éreztem hogy sínen vagyok, pofán vágott egy olyan érzés hogy megállíthatatlan, elpusztíthatatlan vagyok.
2015. júl. 31. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
69%
Nekem 28 éves koromig szűz voltam. Senkinek nem kellettem. Utána rájöttem hogy kell a lakás a kocsi minden egy nőnek. Persze nem tudok ennyi pénzt előteremteni. De bérelni tudok. Kölcsönkérni tudok. Ja hogy ezzel hazudok? Nem érdekel. De legalább egy két alkalomra megkapok nőt. Vannak férfiak akik ha megszakadnak sem kapnak nőt. Ezért hazudnak és nem tetszik a nőknek? Kit érdekel. Én volt hogy megmondtam nőnek hogy nem vagyok tehetős a kocsi a lakás nem az enyém még az öltöny sem ami rajtam van. Mindegyik elzavar. A becsületes és kedves jólelkű meg nem kell a nőknek. Ezért nem érdekel már mit gondolnak erről a nők! Nem kellene ennyi férfit elutasítani! Nem csak mi lehetünk abban hibás mert azt mondják a nők hogy nem tudunk velük bánni. Miért a nők tudnak? nem tudnak. Mi hajtunk rájuk ők meg válogathatnak közülünk. Az a lány akinek van napi 2-3 férfi aki megakarja környékezni az olyan mércét állít fel amit egy egyszerű férfi soha nem ugrik meg. Ma már ha kell megalázzák a nők a férfiakat mert merészel közeledni. Az átlagos az egyszerű nem kell. Miért is kelljen ha jön napi tíz és mind rangsorolva van a nők fejében.
2015. júl. 31. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
78%

Van. Amióta meg van a diplomám (mérnökinformatikus), és elég jól keresek, azóta tapadnak rám. Előtte az egyetemen, senki se akart velem randizni.

Az a furcsa, hogy előtte egy társat akartam, de annyi negatív dolgot kaptam, hogy most már nincs is szükségem rájuk.

2015. júl. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt tapasztaltam hogy minél több zsetont keresek, annál inkább felfigyelnek rám a nők (persze pénzéhes nőt páros lábbal...) És akkor még prédikálnak itt nekem a turbófeminista szüfrazsettek hogy a nők nem a pénzre mennek...tényleg nem, tízből úgy nyolc.
2015. júl. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Cucmak ***** válasza:

Nekem elég nehezen ment. 20 évesen is, 25 évesen. Nagy nehezen lett nőm, de nem azért mert többet kerestem.


Aztán elmentem egy társkereső tréningre, ahol nemcsak csajozásra tanítottak meg.


férfi kommunikáció a neve. Ajánlom!


3 éve nemcsak barátnőm van, hanem olyan, akit igazán szeretek.

2015. aug. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
mex?
2015. aug. 2. 04:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!