Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy jo munkam, van egy jo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy jo munkam, van egy jo hobbim, es mindket helyen tok jol megallom a helyem. Szeretnek az emberek es ez jo. De valahogy megsem tudok osszejonni egy olyan lannyal, akivel szeretnek parkapcsolatot kialakitani. Hogy kell?

Figyelt kérdés
Atlagos kinezetu vagyok, sem kover, sem sovany, elfogadtam magam olyannak amilyen vagyok, most a 46. eletevemben jarok. Egesz eletemben 2 baratnom volt, az elsovel a sex volt jo, a masodikkal mai napig baratok vagyunk. Emennek mar a szakitasunk ota 5 partnere volt, es ez oromel tolt el, legalabb o jol erzi magat. Viszont nekem azota sincs (immar 5 eve), komoly partner kapcsolatom. Szerintetek mit kellene tennem, hogy legyen? Van egy nagyon jo emberekbol alloarsasag, akikkel rendszeresen osszejarunk, nagyon szeretem oket. Ebben a gangben tobb a holgy, mint a ferfi es az osszes no azt mondja, hogy en olyan szeretetre meltovagyok, hogy nekem valami kulonleges szemelyisegu no lesz a baratnom. De en nem kivanok ilyet, csak azt, hogy valaki szeressen vegre szivbol. Nem a sex a legfontosabb, hanem a szeretet, vagy inkabb szerelem? Annyira szeretnem, ha mar valaki szeretnei egy kicsit. Csupan egy oleles, egy simogatas is olyan jol esne. Hogy kell nokkel ismerkedni?

#szerelem #csajozás #szeretet #ismerkedes nokkel
2015. márc. 29. 00:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Hmm szóval nem csak a huszonévesek közt van életképtelen... Figyelj, szimplán csak ismerkedj. Legyél figyelmes, beszélgess, és flörtölj.
2015. márc. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem azért erős fenntartásaim vannak ennek az egésznek az igazságtartalmával.
2015. márc. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sajnos ez pedig nagyon igaz :(
2015. márc. 29. 00:32
 4/8 A kérdező kommentje:
Csinalom, minden heten legalabb ket holggyel megismerkedem, de ahogy latjak, hogy komolyabbra fordulna a dolog, szinte menekulnek.....
2015. márc. 29. 00:34
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor keress egy gyermekkel rendelkező harmincast.
2015. márc. 29. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Keress olyan nőt akinek valóban szüksége van a segítségedre,segíts neki azzal,hogy megajándékozod őt magaddal.
2015. márc. 29. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Abban a baráti társaságban, ahol a sok nő mind szeretetreméltónak tart, egy sem akad, akinek udvarolhatnál?
2015. márc. 29. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem még nőm se voltXd
2015. márc. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!