Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon teccik nekem egy diplomás lány. De én közmunkás vagyok. Nem merek közeledni felé mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy munkahelyen dolgozunk nagyon bejön nekem, nincs senkije. nem merek lépni mert közmunkásként dolgozom ott . szinte semmi esélyem se lenne . de mégis teccik nagyon.
2015. júl. 31. 11:13
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
51%

Van, akinél számít, van, akinél nem. Egy próbát megér. Ha elutasít, akkor sem biztos, hogy a végzettségbeli különbség miatt teszi, más tényező is lehet, ami miatt nem jössz be neki.

Mindenesetre én ismerek olyan párokat, ahol a férfi szakmunkás, a nő meg több diplomás. Náluk nem számít.

Nálam igen, én ízig-vérig értelmiségiként élek, és csak olyannal érzem jól magam, aki hasonlóan van ezzel. Igaz, én humán diplomás vagyok, a párom meg műszaki, de mindketten érdeklődünk egymás területe iránt is. Viszont ő sem tud helyesen írni. :) (Ezt valahogy túlélem. :) )

2015. júl. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
91%
egy szakmunkás és egy közmunkás is lehet értelmes, de egy diplomás is lehet zakkant hülye nem csak értelmiségi -.-
2015. júl. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:

a végzettség nem sokat számít,konkrétan semmit,ami számít az intelligencia,és az, hogyan adod elő magad


elő tudod e adni úgy magadat, hogy ne tudják megtippelni a végzettséged,bárkit átversz vagy meggyőzöl,ez az élet


mások fölé való kerekedés,semmi más,ha magad alá taszítasz másokat,a kutyát se érdekli nekik mi a végzettségük,vagy neked mi,azt tudod te jobb vagy mint mások.


neked ez nem fog menni,túl egyszerű lehetsz ilyesmihez,de azért próba szerencse max elmeséled hogy égtél be.

2015. júl. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:

A végzettség nem minden,

attól még egy diplomás is lehet bunkó!

Ne aggódj ezen fel a fejjel!


Megértem a helyzeted,

olcsóbb helyre kell hogy menjetek a randikon

pl.fagyizás,olcsóbb kávézók,esetleg mc donalds....stb

A sétáláshoz és a beszélgetéshez nem kell pénz,

esetleg piknikezni is elhivhatod,néhány szendvics és üditő

még olcsó is ,otthon készitsd el!


Sok sikert kívánok neked!

2015. júl. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 A kérdező kommentje:

Megtettem! de nem volt jó ötlet.. azóta épp hogy köszönünk egymásnak ha nagyon muszáj! Lényegében azért utasított el nem akarja rajta röhögjenek a kollegái.

Bejövök neki de mivel tudja közmunkás vagyok így nem!

2015. aug. 4. 14:36
 36/39 anonim ***** válasza:

hát akkor ezt ne sajnáld!

diplomás létére elég primitív lehet :)

de ne add fel, tök jó dolog hogy meg merted kérdezni. sok sikert a továbbiakban!

2015. aug. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
Nem volt hülye ötlet, legalább tudod, hogy viszonyul hozzád és a szituációhoz. Ha valaki szerelmes lesz beléd, nem fogja érdekelni mások véleménye.
2015. aug. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
90%

Sajnálom :(

hogy nem alakult jól ez a kapcsolat ,pedig szurkoltam.


A mások véleménye nem számít ha 2 ember boldog,és szereti egymást és passzolnak sok mindenben!

Ne másoknak akarj megfelelni hanem saját magadnak az életben!


Amúgyis semmi baj sincsen ha valaki dolgozik,akár közmunkás akár nem,dolgozik szorgalmasan.

Ma már nem lehet válogatni munkák között,mert a munkáltató válogat a sok ember közül,

sokan kevés pénzért dolgoznak amiről szintén nem tehetnek... sajnos ilyen rossz világban kell élnünk ... :(


Ne aggódj majd találsz egy olyan lányt aki szeretni fog az aki vagy és nem fog szégyenli senki előtt sem!

Minden jót,sok sikert kívánok!

2015. aug. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 A kérdező kommentje:
Köszi Mindenkinek!
2015. aug. 5. 08:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!